otrdiena, 2013. gada 2. jūlijs

Video: Dombrovska nesatricināmais miers BBC «Hard Talk» šovā


Kļuvis pieejams video, kurā redzams, kā ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) sniedz interviju BBC raidījumā «Hard Talk», kļūstot par otro Latvijas politiķi, kurš intervēts šajā sarunu šovā.

Jau iepriekš aģentūra vēstīja, ka intervija noritēja relatīvi mierīgā un pozitīvā atmosfērā, tai maz piemita citreiz šī cikla intervijām raksturīgā saspringtā, pat agresīvā gaisotne. Premjers uz jautājumiem atbildēja savā ierasti nosvērtajā un konstruktīvajā stilā, arī atsevišķi tieši un provokatīvi jautājumi Dombrovski nesagatavotu nepārsteidza.

Intervijas gaitā premjeram tika uzdoti jautājumi par Latvijas virzību uz eirozonu apstākļos, kad liela daļa sabiedrības to neatbalsta, par Latvijas lēmumu smagās krīzes dēļ veikt drastiskus taupības pasākumus, valsts pašreizējiem panākumiem ekonomikas attīstībā un attiecībām ar Krieviju. Dombrovskis intervijā skaidroja nepilsoņu jautājumu un tā vēsturiskos aspektus, kā arī komentēja augstās emigrācijas apstākļus un Latvijas īstenoto politiku izbraucēju atgriešanai mājās.

Pazīstamās interviju sērijas jautājumu krustugunīs 2000.gadā «Hard Talk» nonāca arī toreizējā Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru