otrdiena, 2013. gada 23. jūlijs

Nokia izziņo jaunu Lumia sērijas viedtālruni, kas izceļas ar lielu ekrānu


Nokia vakar solītais LIELAIS paziņojums izrādījās Nokia Lumia 625 – telefons ar 4,7 collas lielu ekrānu.
Nokia Lumia 625 pretendē uz vidējās klases viedtālruņa statusu, piedāvājot samērā lielu 4,7 collu ekrānu un 4G mobilo tīklu atbalstu, kā galvenos šī telefona trumpjus.

Diemžēl, ar to arī telefona tehniskajos parametros redzamo trumpju klāsts beidzas.

Nokia Lumia 625 ekrāns, par spīti izmēram, apgādāts ar teju pieticīgu 800 x 480 punktu izšķirtspēju (201ppi), kas nozīmē, ka ekrāns tik tiešām ir tikai liels, taču nevar būt runas par īpaši augstu attēla detalizāciju. No pozitīvās puses – ekrānam izmantot Nokia īpaši augstās skārienjutības tehnoloģija, kas ļaušot tam pamanīt ne tikai pirkstu, bet arī cimdu vai par nagu pieskārienus. Jāteic, ka spēja reģistrēt nagu pieskārienus var padarīt šo telefonu ļoti pievilcīgu daiļā dzimuma pārstāvju acīs.

Par telefona veiktspēju rūpēsies Snapdragon S4 sērijas divkodolu procesors ar 1,2GHz takts frekvenci un 512MB RAM.

Telefonam ir 2000mAh akumulators, kas sola nodrošināt vairāk, nekā 15 stundas sarunu 3G tīklā vai teju 24h 2G tīklā.

Ierīces aizmugurē novietota 5MP kamera, kuras veikumu vāja apgaismojuma apstākļos palīdzēs uzlabot LED gaismeklis. Priekšā novietota VGA izšķirtspējas kamera.

Lietotāja datus var uzglabāt ierīces 8GB iekšējā atmiņā, kā arī microSD kartēs. Telefons atbalsta kartes, kas ietilpībā nepārsniedz 64GB.

Telefona plānotā cena Lielbritānijā ir apmēram 220 Lielbritānijas mārciņas, kas atbilst apmēram 180Ls. Pārdošanā tas nonāks tuvāko 2 mēnešu laikā. Pašlaik nav informācijas par to, kad un kādā cenā Lumia 625 nonāks Latvijas veikalos.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

  1. This variant is taken into account a lot tougher because of|as a outcome of} the player should take multiple play into account whereas only being 카지노 게임 capable of making decisions on his own board. ('Games of Tables') first appeared in France in the course of the 11th century and have become a favourite pastime of gamblers. In 1254, Louis IX issued a decree prohibiting his court officials and topics from enjoying in}. Tables games were performed in Germany in the 12th century, and had reached Iceland by the 13th century.

    AtbildētDzēst