otrdiena, 2013. gada 23. jūlijs

Jūrmalā sākas konkurss «Jaunais vilnis»


Jūrmalā Dzintaru koncertzālē otrdien sāksies Starptautiskais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis».
Konkursā uzstāsies 11 «Jaunā viļņa» dalībnieki no Azerbaidžānas, Armēnijas, Gruzijas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Krievijas, Kubas, Latvijas, Ukrainas, Vācijas un Vjetnamas. Latviju šogad konkursā pārstāv Pēteris Upelnieks, kurš 2010.gadā grupas «PeR» sastāvā piedalījās «Jaunā viļņa 2010» finālā, iegūstot 11.vietu.
Mūziķus konkursā vērtēs Krievijas skatuves mākslinieks Igors Krutojs, dziedātāja Laima Vaikule, dziedātājs un komponists Igors Nikolajevs, dziedātājs Leonīds Agutins, komponists Konstantīns Meladze, dziedātājs Valērijs Meladze, dziedātāja Valērija, komponists Jurijs Antonovs un producents un komponists Igors Matvijenko.

Komponists Raimonds Pauls, kas regulāri piedalījās konkursa «Jaunais vilnis» žūrijā, šogad tajā nestrādās.

Viesu statusā «Jaunā viļņa» koncertos uzstāsies kanādiešu dziedātājs, mūziklu zvaigzne Garū, itāliešu tenors Alesandro Safina, itāliešu operdziedātāju trio «Il Divo», dziedātāja Lara Fabiana un Tuto Kutunjo.
Konkurss «Jaunais vilnis» Dzintaru koncertzālē notiks līdz 28.jūlijam.

Biļešu cenas uz konkursa «Jaunais vilnis» koncertiem ir no 10 līdz pat 300 latiem, uz visiem koncertiem biļetes joprojām ir pieejamas «Biļešu servisa» tīklā.

«Jaunā viļņa» norisi atspoguļos arī kanāli LNT un TV5.

Konkursa laikā viens vakars būs veltīts dziedātāja, dzejnieka un komponista Leonīda Agutina radošajam darbam. Tāpat konkursa laikā kā viesi uzstāsies vairākas Krievijas estrādes zvaigznes.

Pirmais konkurss «Jaunais vilnis» notika 2002.gadā, un kopš tā laika divas reizes pēc kārtas uzvarējuši Latvijas pārstāvji - vokālā grupa «Cosmos» konkursā uzvaru guva 2004.gadā, bet Intars Busulis konkursā uzvarēja 2005.gadā.

SAISTĪTIE RAKSTI3 komentāri:

 1. "itāliešu operdziedātāju trio «Il Divo»",.Tā nav taisnība.IL DIVO ir pietiekami pazīstami pasaulē(Latvijā laikam nē)un ir pelnījuši cienīgāku attieksmi.IL DIVO nav itāļu operdziedātāju trio,kā rakstā teikts.Vajag domāt ko raksta.Ja nezin,tad nevajg vispār neko teikt.KAUNS!(šei ir sajaukts:ir itāļu grupa "IL VOLO",bet tie ir pavisam citi puiši)Slikti,ka pie mums var publicēt visu,ko grib nepārbaudot vai tas atbilst patiesībai.

  AtbildētDzēst

 2. Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

  Please Fill the Application Form Below:
  - Complete Name:
  - Loan Amount Needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose Of Loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:

  If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com

  AtbildētDzēst
 3. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Lietot jebkurā laikā un vietā.
  - saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 stundās
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Subsidētā procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mēs piedāvājam gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, vairs neuztraucieties, jo mēs esam palīdzējuši daudziem cilvēkiem un organizācijām, kas ir saskārušies ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet uz zemāk esošo e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  AtbildētDzēst