otrdiena, 2013. gada 23. jūlijs

Analītiķi: HTC One piedzīvos strauju pārdošanas apjomu kritumu


Neraugoties uz problēmām ar piegādēm, HTC One ātri vien kļuva par pieprasītu tālruni, iegūstot pat best-seller statusu, tiesa gan, analītiķi prognozē, ka ierīces kulta dienas ir cauri un jau šajā ceturksnī tiks piedzīvots straujš pieprasījuma kritums.

Austrālijā bāzētā tirgus analītikas kompānija Macquarie Securities ziņo, ka, ja otrajā ceturksnī One pārdošanas apjomi sasniedza 3-3,5 miljonus vienību, tad trešajā ceturksnī pārdoto ierīču skaits saruks par 40 procentiem, sasniedzot 600-700 tūkstošus realizētu tālruņu mēnesī.

Kaut arī prognozes ir ļoti skeptiskas, jāņem vērā, ka pieprasījums pēc HTC flagmaņa krītas. Ja maijā tika pārdoti 1,5 miljoni ierīču, tad jūnijā šis skaits samazinājās par trešdaļu, sasniedzot 1 miljonu.

Šāds notikumu pavērsiens varētu atstāt dramatisku iespaidu uz kompānijas peļņas rādītājiem, kas pēdējā laikā nav iepriecinoši. Neraugoties uz jaunu modeļu parādīšanos (HTC Butterfly S un HTC One mini), analītiķi lēš, ka pārdoto tālruņu apjoms trešajā ceturksnī samazināsies par 15-20 procentiem.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

 1. Labvakar kungs un kundze

  Es esmu persona, kas sniedz aizdevumus privatpersonam, kas var apmierinat savas godigi civilities es darit manu aizdevumu ar likmi 3%.

  Es esmu gatavs jums palidzet jebkura situacija, ka vini atradis jus es varu jums palidzet bez, es izsaku kreditus jebkura joma, kas jums ir nepieciešams, piemeram:

  - Finanšu Kredits

  - Home Loan

  - Investiciju kredits

  - Auto Loan

  - Parada Consolidation

  - Iegade kredita

  - Personal aizdevums.

  Paldies par sapratni, lai iegutu vairak informacijas, ludzu, atstat man zinu labi.

  pasts: henri10daumas@gmail.com


  Aizdevumu piedavajums naudu starp individiem nopietniem

  AtbildētDzēst