ceturtdiena, 2013. gada 20. jūnijs

Apple prezentē atjauninātos MacBook Air portatīvos datorus


Nesen notikušajā WWDC konferencē, kur Apple prezentēja jauno iOS7 operētājsistēmu un Mac Pro datoru, debiju piedzīvoja arī Air portatīvie datori, kas saņēmuši vairākus uzlabojumus.

Dizaina ziņā 2013. gada MacBook Air ir identisks iepriekšējajam modelim. Tas pats alumīnija korpuss, tas pats izmērs, tas pats biezums. Gan 11,6 collu, gan 13,3 collu versijas ir saglabājušas jau zināmos displeja parametrus un izšķirtspēju.

Ar ko tad atjauninātā versija atšķiras no iepriekšējās? Vispirms jau MacBook Air ir saņēmis jaunākās (ceturtās) paaudzes Intel Core i5 un i7 procesorus, kas nodrošinās mazāku enerģijas patēriņu un labāku veiktspēju.

Tāpat uzlabota ir baterija, kas tagad nodrošinās 9 stundu ilgu lietošanu 11,6 collu modelim, bet 13,3 versija varēs darboties bez uzlādes līdz pat 12 stundām. Apple arī min, ka datori ir saņēmuši jaunu SSD tehnoloģiju, tiesa gan, to ietilpība nav mainījusies.

Visbeidzot jāmin, ka tagad par vizuālajiem procesiem atbildēs Intel HD 5000 grafiskā karte. Bet iebūvētais Wi-Fi atbalstīs jaunāko 802.11 ac standartu.

Kā pozitīvs aspekts ir jāmin MacBook Air cena. Neraugoties uz to, ka lētākais 11,6 collu modelis ir pieejams par 1000 ASV dolāriem, tam ir palielināta ietilpība līdz 128 GB (64 GB modelis vairs nav pieejams). Savukārt lētākais (128 GB) 13,3 collu modelis ASV ir nopērkams par 1100 dolāriem.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru