ceturtdiena, 2013. gada 2. maijs

iPhone 5 pārspēj Samsung Galaxy S4 izturības testā


Stādot pretī iPhone 5, Samsung Galaxy S4 un tā priekšgājēju Galaxy S3, SquareTrade noskaidrojuši, kura ierīce pēc kritiena no augstuma visticamāk gūs mehāniskus bojājumus, kura vieglāk pārcietīs iegremdēšanu ūdenī un kurai ir lielāks risks korpusa īpatnību dēļ noslīdēt no galda vai jebkuras citas virsmas, nokrist zemē un sašķīst.
Kritiena testā no 1,2 metru augstuma labāko rezultātu uzrādīja iPhone 5. Tā metāla korpusam gan bija daži skrāpējumi, taču pats telefons bija pilnīgi vesels un pilnvērtīgi lietojams. Sliktāk šajā testā klājās Samsung izstrādājumiem – abām ierīcēm ieplaisāja ekrāns un tās guva pamatīgus korpusa bojājumus tajā stūrī, ar kuru atsitās pret asfaltu.
Iegremdēšanu ūdenī uz vairākām sekundēm bez nevēlamām sekām pārcieta kā Galaxy S4, tā arī iPhone 5, savukārt Galaxy S3 telefonam pārstāja darboties skaļrunis.

Pieņemot, ka viedtālruni, kuru var stingrāk saturēt, būs mazāk iespēju nejauši nomest zemē, SquareTrade veica savdabīgu korpusa virsmas berzes koeficienta testu. Tajā izrādījās, ka vislabāk rokā turēsies iPhone 5, bet vissliktāk – Galaxy S4.


SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru