pirmdiena, 2013. gada 27. maijs

Google apsver iespēju iegādāties Waze


Waze ir ļoti populāra bezmaksas sociālās navigācijas aplikācija, kura pieejama populārākajām viedtālruņu un planšetdatoru platformām, Waze lietotāju bāze jau pārsniegusi 40 miljonu atzīmi.
Jau pirms kāda laika tīmeklī parādījās ziņas, ka par Waze iegādi sāk interesēties Facebook, nu šim pulciņam pievienojies arī interneta gigants Google, tāpat arī par Waze iegādi interesi izrāda citas kompānijas, to skaitā Apple. Kā zināms, tad darījuma summa varētu būt aptuveni 1 miljards ASV dolāru, taču speciālisti norāda, ka iespējams Waze īpašnieki varētu pārdomāt un turpināt attīstīt servisu pašu spēkiem.

No Waze puses pagaidām netiek sniegti komentāri.
“Sociālās navigācijas” sistēma Waze izmanto pierastās GPS navigācijas elementus, apvienojumā ar lietotāju ievadītiem datiem, kas palīdz gūt priekšstatu par plānoto maršrutu teju reālā laikā. Katrs Waze lietotājs var brīdināt citus par sastrēgumiem, ceļu remontiem, avārijām un citiem braukšanu ietekmējošiem faktoriem. Aplikācija piedāvā sastādīt maršrutu, apejot šos ceļa posmus, lai nodrošinātu iespēju ātrāk sasniegt brauciena galamērķi.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru