otrdiena, 2013. gada 30. aprīlis

Valsts augstākās amatpersonas uzkrājušas un aizdevušas prāvu naudu


Latvijas valsts augstākās amatpersonas pagājušajā gadā audzējušas uzkrājumus, pārdevušas un pirkušas, dāsni dāvinājušas un aizdevušas, pirmdien ziņo laikraksts «Dienas Bizness».
Lielākie parādi ir Saeimas deputātam Imantam Parādniekam (VL-TB/LNNK) – 594 tūkstoši latu, turklāt viņš ir arī viens no aktīvākajiem aizdevējiem (aizdevis 481 tūkstoti latu), raksta «Dienas Bizness».

Lielāko parādnieku saraksta augšgalā ir arī parlamenta deputāti Sergejs Potapkins (SC) (205 tūkstoši latu), Ivars Zariņš (SC) ar 161 tūkstoti latu, kā arī kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende (VL-TB/LNNK) – parādā 158 tūkstošus latu.

Laikraksta apkopotā informācija liecina, ka vēl vairākiem deputātiem parādsaistības pārsniedz 100 tūkstošus latu.

Savukārt Valsts prezidents Andris Bērziņš aizdevis vislielāko summu – 1,109 miljonus latu. Prezidents arī uzkrājis prāvu summu – 1,695 miljonus latu.

Vēl divi parlamenta deputāti spējuši uzkrāt vairāk nekā pusmiljonu latu - Edmunds Demiters (RP) uzkrājis 744 tūkstošus latu, savukārt Arvils Ašeradens (V) sakrājis 500 tūkstošus latu. Tad seko Augusts Brigmanis (ZZS) ar 204 tūkstošu latu uzkrājumu.

Starp lielākajiem aizdevējiem ir deputāti Jānis Dūklavs (ZZS) ( aizdevis 248 tūkstošus latu), Gaidis Bērziņš (VL-TB/LNNK) aizdevis 228 tūkstošus latu, kā arī Mihails Zemļinskis (SC) aizdevis 201 tūkstoti latu.

Lielākais darījums aizvadītajā gadā izdevies Saeimas deputātam Edmundam Demiteram (RP), kurš savas alkoholisko dzērienu ražotnes SIA «Jaunalko» kapitāldaļas pārdevis vairumtirgotājam SIA «Altia Latvia» par 1,3 miljoniem latu.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

  1. Finansējuma piesaiste uzņēmējdarbībai ar Cityfinances atrakais veids ka sākt attīstīties! http://www.cityfinances.lv/lv/sakums/

    AtbildētDzēst