ceturtdiena, 2013. gada 4. aprīlis

Rāvis: Daudzi prasa, lai maksāju algu aploksnēUzņēmuma «Skonto Būve» vadītājs Guntis Rāvis neslēpj, ka daudzi darbinieki viņam ir prasījuši maksāt algu aploksnē. Viņš norāda, ka tas ir cieši saistīts ar pensiju sistēmu – cilvēki netic, ka vecumdienās saņems cienījamu pensiju.

«Piemēram, problēma ir ļoti dziļa. Manās rūpnīcās ir bijuši periodi, kad cilvēki grib saņemt nelegālu algu. Kad tagad sākas cienījamu cilvēku runas, ka nodokļus maksājam, bet pensiju tomēr laikam nebūs, daudzi prasa, lai algu maksāju aploksnēs. Viņi vairs netic pensiju sistēmai,» intervijā žurnālam «Playboy» sacīja Rāvis.

Uzņēmējs, ko žurnāls nodēvējis par vienu no bagātākajiem latviešiem pasaulē, gan vienmēr esot atbildējis, ka nelegāli algu maksāt nevar.

«Šī problēma ir viens no iemesliem, kāpēc daudzi cilvēki, kuri domā par nākotni, pamet Latviju, jo zina, ka citur maksājot nodokļus, saņems savu pensiju,» sacīja Rāvis.

Uzņēmējs gan aicina nedoties prom no valsts, bet gan investēt savos bērnos, kas vecumdienās par saviem senčiem varētu parūpēties. «Par valsti es šajā ziņā neesmu pārliecināts,» skeptisks ir uzņēmējs.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru