piektdiena, 2013. gada 19. aprīlis

Premjers pirmdien sasaucis Krīzes vadības padomes ārkārtas sēdiMinistru prezidents un Krīzes vadības padomes priekšsēdētājs Valdis Dombrovskis (V) pirmdien sasaucis Krīzes vadības padomes sēdi.
Kā informē Krīzes vadības padomes sekretariātā, krīzes vadības padomes locekļi ir informēti, ka 22.aprīlī plkst.11 pēc Ministru kabineta komitejas sēdes Rīgā, Brīvības bulvārī 36, Mazajā zālē notiks Krīzes vadības padomes ārkārtas sēde.

Tajā plānots izskatīt Iekšlietu ministrijas ziņojumu par palu un plūdu izraisīto seku likvidēšanas pasākumos iesaistīto institūciju veiktajiem un plānotajiem drošības pasākumiem valstī, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ziņojumu par situāciju palu un plūdu skartajās pašvaldībās.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai ir uzdots nodrošināt palu un plūdu skarto pašvaldību pārstāvju dalību sasauktajā Krīzes vadības padomes ārkārtas sēdē, informē sekretariātā.

Kā ziņots, ministru prezidenta pienākumu izpildītājs, aizsardzības ministrs Artis Pabriks (V) šodien, 19.aprīlī, pulksten 20:00 izsludinājis Ministru kabineta sēdi saistībā ar Pļaviņu novada domes iesniegto pieprasījumu izsludināt ārkārtējo situāciju saistībā ar plūdu radītajiem apdraudējumiem.

Pabriks Ministru kabinetā lūgs Iekšlietu ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvjus ziņot par situāciju valstī, lai ministri var pieņemt lēmumu par tālāko rīcību, informē ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Indra Saleniece.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru