otrdiena, 2013. gada 9. aprīlis

«Liepājas metalurgs»: Pret uzņēmumu sākta nomelnošanas kampaņaPret uzņēmumu «Liepājas metalurgs» sākta mērķtiecīga un, visticamāk, finansēta akcija uzņēmuma darbības nomelnošanai, norādīts uzņēmuma izplatītā paziņojumā.
«Atklāti izdomātos sižetus bez pierādījumiem, kas robežojas ar pastāvošajiem uzņēmējdarbības aizsardzības likumdošanas pārkāpumiem, mēs uzskatām par nomelnojošu kampaņu «Liepājas metalurga» diskreditācijai,» teikts paziņojumā.

Tāpat paziņojumā norādīts, ka administratīvie un kriminālprocesi, kas ir iniciēti, lai destabilizētu vienu no lielākajiem ražotājiem ar augstu uzticamības un atklātības līmeni, uzņēmumu, kurš ir paveicis milzīgu darbu unikālas tehnoloģijas apguvē, reizi no reizes cieš fiasko.

«Objektīvi un taisnības labā beidzot ir jāatzīst, ka metalurģija Eiropas Savienībā un visciešākā mērā ar to saistītā celtniecības nozare atrodas visdziļākajā krīzē. Tas ir neapstrīdami. Kā pierādījums kalpo Eiropas Parlamenta dotais uzdevums Eiropas Komisijai ne vēlāk kā šā gada jūnijā piedāvāt reālu nozares glābšanas plānu,» norādīts paziņojumā.

Paziņojumā pausta cerība, ka Ministru kabinets atradīs iespēju atbalstīt īslaicīgās grūtībās nonākušo uzņēmumu, tā 2300 darbiniekus rūpnīcā  un ap 15 000 strādājošo kopā saistītajos uzņēmumos. Šo cilvēku darbs uzņēmumam ļauj nodrošināt gada apgrozījumu 430 miljoni eiro, eksporta apjomu 98 procentus un 2012. gadā nodokļos samaksātos 9,4 miljonus latu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru