ceturtdiena, 2013. gada 4. aprīlis

Jau drīzumā gaidāma nākamā Latvijas politiķiem neglaimojošā avīze


Nākamā žurnālista Lato Lapsas brāļa izdotā avīze «Pietiek!» tiks izdota jau aprīļa beigās nepilna miljona eksemplāru tirāžā, informē portāls «Pietiek.com».

Portāls norāda, ka pašlaik notiek pēdējo publikāciju sagatavošana jaunajai avīzei, kura tāpat kā iepriekšējā - «Vienotība, pietiek!» - dos iespēju visiem Latvijas iedzīvotājiem iepazīties ar nepatīkamiem un neglaimojošiem faktiem par Latvijas politiķiem.

Jau ap 20. aprīli avīzi paredzēts nodot tipogrāfijai, pēc tam avīzes izplatīšana visā Latvijā sāksies jau dažu nākamo dienu laikā.

Pagaidām netiek atklāts, kurai no partijām avīze tiks veltīta, taču noprotams, ka tā būs veltīta Saskaņas centram, jo portāla izplatītajā paziņojumā medijiem norādīts, ka «noteikti gandarīti varēs justies visi tie cilvēki un uzņēmumi, kuri klaigāšanas vietā ziedoja avīzes «Saskaņieši, pietiek!» iznākšanai.

Jau ziņots, ka marta sākumā Latvijas iedzīvotāju pastkastītēs, galvenokārt reģionos, nonāca bezmaksas avīze, kurā bija publicēti kritiski raksti par partiju «Vienotība» un tās pārstāvjiem.

Masu informācijas līdzekļa «Vienotība, pietiek!» tirāža bija 960 000 eksemplāru, bet tā izdevējs ir SIA «FOX Communications», kura īpašnieks ir žurnālista Lato Lapsas brālis - Endo Lapsa.

Izdevumā ir izmantoti vairāki raksti, kuri iepriekš publicēti arī portālā «Pietiek.com», kā arī norādīta saite uz šo izdevumu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru