trešdiena, 2013. gada 17. aprīlis

Google boss: visa pasaule būs tiešsaistē līdz 2020. gadamNākamo septiņu gadu laikā notiks šobrīd šķietami neticamais - ikviens pasaules cilvēks izmantos internetu, šādu viedokli, kas izraisījis gan sajūsmu, gan kritiku, paudis Google priekšsēdētājs Ēriks Šmits (Eric Schmidt), ziņo CNN.
«Uz katru personu tiešsaistē ir divas, kuras nav,» Šmits rakstījis savā Google+ kontā. «Līdz desmitgades beigām ikviens uz Zemes būs tiešsaistē,» viņš prognozējis.

«Padomājiet, cik lielisks ir internets ar 2 miljardiem lietotāju. Tagad padomājiet, cik satriecošs tas būs, kad tiešsaistē būs 5 miljardi,» mudinājis Google boss.
Viņa viedoklim gan ir arī kritiķi. Tā, piemēram, kāds Google+ lietotājs rakstījis: «Jūs tiešām tam ticat? Kā ar miljoniem cilvēku Āfrikā, kuri pat nevar iegūt pietiekami daudz pārtikas, ko ēst, vai Dienvidamerikas indiāņiem, kuriem nav ne jausmas, kas ir tehnoloģijas? Varbūt jums to vajadzētu attiecināt uz civilizētajām vietām vai kaut kā tamlīdzīgi...»
2013. gadā internetu lieto apmēram 38% no pasaules iedzīvotājiem (35% pagājušajā gadā), liecina Starptautiskās telekomunikāciju savienības dati.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru