piektdiena, 2013. gada 15. marts

Samsung prezentē Galaxy S 4 viedtālruni – citi vēži gandrīz tajā pašā kulītēVienos naktī pēc Latvijas laika sākās prezentācija Samsung šī gada viedtālruņu līnijas flagmanim – Galaxy S 4. Kā jau tas tika paredzēts, tad ierīce aprīkota ar piecu collu Full HD displeju. Tās korpuss ir līdzīgs Galaxy S 3, tiesa ir plānāks, un kā ziņo Samsung, arī izturīgāks. Piedāvājam noskatīties Samsung sagatavoto video, kā arī iepazīties ar preses relīzi un detalizētiem tehniskajiem parametriem:
Samsung prezentē Galaxy S 4 viedtālruni – citi vēži gandrīz tajā pašā kulītē
Vienos naktī pēc Latvijas laika sākās prezentācija Samsung šī gada viedtālruņu līnijas flagmanim – Galaxy S 4. Kā jau tas tika paredzēts, tad ierīce aprīkota ar piecu collu Full HD displeju. Tās korpuss ir līdzīgs Galaxy S 3, tiesa ir plānāks, un kā ziņo Samsung, arī izturīgāks. Piedāvājam noskatīties Samsung sagatavoto video, kā arī iepazīties ar preses relīzi un detalizētiem tehniskajiem parametriem:

Samsung Electronics šonakt Ņujorkā prezentēja savu jaunāko veikumu – ceturtās paaudzes GALAXY S viedtālruni Samsung GALAXY S 4. Latvijā jaunais tālrunis būs pieejams gada otrajā ceturksnī, un tā aptuvenā cena būs 500 latu.

Jaunais viedtālrunis Samsung GALAXY S 4 ir kā radīts mūsdienu dinamiskajam dzīvesveidam – cilvēkiem, kuri nemitīgi atrodas kustībā, labprāt dalās ar redzēto un dzirdēto, bieži sazinās ar draugiem un tuviniekiem, un pēc produktīvas darba dienas novērtē kvalitatīvas izklaides un atpūtas iespējas.

Samsung GALAXY S 4 ir niansēti izstrādāts korpusa dizains – lielāks ekrāns un baterija, kā arī īpaši smalka displeja apmalīte. Samsung GALAXY S 4 ir 7,9 mm biezs un sver tikai 130 g. Jaunais viedtālrunis ir plānāks, tomēr vienlaikus izturīgāks, ļaujot baudīt vēl plašāku saturu un iespējas nekā līdz šim. Sākotnēji tālrunis būs pieejams divos toņos – dūmakaini melnā un sarmas baltā, bet vēlāk pieejamo krāsu izvēle tiks paplašināta.

“Radot GALAXY S 4, Samsung domāja par to, kā vēl iespējams papildināt mūsdienu dzīvesveidu,” sacīja Samsung Electronics IT un Mobilās komunikācijas nodaļas prezidents J.K. Šins (JK Shin). “Ikviena GALAXY S 4 inovatīvā funkcija ir radīta, balstoties uz patērētāju atsauksmēm un vajadzībām visā pasaulē. Turpinot veiksmīgo GALAXY S viedtālruņu sēriju, šis modelis ir vēl viens lielisks piemērs cilvēku iedvesmotai inovācijai. Mēs nenogurstoši izstrādāsim un īstenosim arvien jaunas inovācijas, lai turpinātu iedvesmot cilvēci jauniem sasniegumiem un idejām.”

Dzīves nozīmīgākie mirkļi – vēl baudāmāki

Pilnvērtīgu dzīvi veido atsevišķi nozīmīgi mirkļi, un GALAXY S 4 palīdz tos notvert un dalīties ar citiem. Viedtālruņa 5 collu ekrāns ar 441 ekrānpunktu blīvumu (pikseļi uz vienu collu) nodrošina satriecošu attēla kvalitāti. Samsung GALAXY S 4 ir izmantots Corning jaunais stikls Gorilla glass 3, kas padara šo ierīci par izturīgu sabiedroto ceļojumos un piedzīvojumu meklējumos.
Aprīkots ar 13 megapikseļu galveno kameru, GALAXY S 4 lepojas ar Dual Camera funkciju, kas ļauj uzņemt fotoattēlus un video, vienlaikus izmantojot gan galveno, gan priekšējo kameru. Fiksējot sev nozīmīgus mirkļus, tālruņa lietotājs var izvēlēties sev piemērotāko ietvaru un 8 dažādos veidos apvienot abas uzņemtās fotogrāfijas vienā, kā arī pielāgot mazākā attēla izmēru ievietošanai lielākajā. Rezultātā tiek iegūts attēls, kurā fotogrāfijas autors un apkārtējā vide sapludināti jaunā, līdz šim nebijušā veidā. Savukārt Dual Video funkcija dod iespēju veikt un saņemt grupas video zvanus, lai ērti sazinātos ar draugiem un ģimeni, vienlaikus nodemonstrējot sarunu biedriem savu apkārtni.

GALAXY S 4 kamerai ir vēl 12 citas lieliskas attēlu uzņemšanas funkcijas, tostarp Drama Shot, kas ļauj vērot darbību laika griezumā, un Sound & Shot, kas fotografēšanas mirklī saglabā arī skaņu un balsi.

Izmantojot jauno funkciju Story Album, albumos var apkopot ne tikai foto un video, bet arī citas ar fiksēto notikumu saistītas ziņas, piemēram, sociālo mediju ierakstus, piezīmes, atrašanās vietas atzīmes un laikapstākļu informāciju. Pateicoties Samsung jaundibinātajai sadarbībai ar Blurb, unikālos stāstu albumus var pasūtīt saņemšanai bezsaistē, lai īpašos mirkļus atsauktu atmiņā atkal un atkal.

Tālrunis, kas vieno

Jaunā viedtālruņa funkcija Group Play ļauj baudīt mūziku, foto un spēles pat tad, ja nav pieejams bezvadu interneta pieslēgums vai mobilo sakaru tīkla pārklājums. Šī inovatīvā iespēja ļauj savstarpēji savienot vairākus tālruņus, ērti un ātri daloties, atskaņojot un kopīgi radot jaunu saturu. Savukārt funkcija Share Music ļauj vienlaikus atskaņot vienu un to pašu dziesmu vairākos tālruņos, radot lielisku ballītes atmosfēru.

GALAXY S 4 palīdz pārvarēt valodas barjeras, jo funkcija S Translator nodrošina tūlītēju teksta vai balss tulkojumu, lietojot e-pasta, sms un ChatON aplikācijas. Tālrunis nodrošina gan “runas-teksta”, gan “teksta-runas” tulkojumu.

Jaunajam viedtālrunim ir HSPA+42 Mbps un 4G LTE datu savienojuma atbalsts, kas nodrošina pilnvērtīgu tālruņa funkcionalitāti un datu savienojuma viesabonēšanu praktiski visos pasaules reģionos Turklāt šā gada laikā tiks ieviesta arī TDD/FDD LTE Dual Mode versija.

Vēl ērtāk un vienkāršāk – arī bez pieskārieniem

Meklējot arvien jaunas iespējas, kā padarīt tālruņa lietošanu arvien vienkāršāku un ērtāku, GALAXY S 4 piedāvā vairākas inovatīvas funkcijas, tostarp tālruņa īpašnieka sejas, balss un kustību atpazīšanu, kas ļauj tālruni izmantot, tam pat nepieskaroties.

Funkcija Samsung Smart Pause ļauj kontrolēt attēlu ar skatienu. Piemēram, skatoties video, tas automātiski tiek apturēts, tiklīdz lietotājs novērš skatienu no ekrāna, un atsāk atskaņošanu, kad skatiens atkal tiek pievērsts tālrunim. Ar Samsung Smart Scroll interneta pārlūkā atvērto lapu vai e-pastu var ritināt, nepieskaroties ekrānam, jo tālrunis nolasa sejas vai plaukstas locītavas kustības un atbilstoši pārvieto lapas saturu augšup vai lejup.

Ar Air View funkciju atliek pakustināt pirkstus ekrāna tuvumā, lai priekšskatītu e-pasta, S Planner plānotāja, fotoattēlu galerijas vai video saturu, to pilnībā neatverot. Šādi iespējams iegūt arī palielinātu interneta lapas attēlu vai nekavējoties pārbaudīt tālruņa numuru, kas saglabāts “ātro zvanu” iespējās. Savukārt ar funkcijas Air Gesture palīdzību tālruņa lietotājs var nomainīt izvēlēto dziesmu, ritināt augšup vai lejup interneta lapu vai ar vienu rokas mājienu atbildēt uz ienākošo zvanu.

Pateicoties funkcijai S VoiceTM Drive, ar balss palīdzību var aktivizēt komandas, sēžot pie automašīnas stūres. Tiklīdz viedtālrunis tiek pieslēgts automašīnas Bluetooth savienojumam, GALAXY S 4 automātiski pārslēdzas braukšanas režīmā un pārveido rakstītu tekstu runā, lai būtu iespējams viegli un droši pārbaudīt saņemtos ziņojumus, neielūkojies tālruņa ekrānā.

Ikdienu atvieglos arī Samsung Optical Reader funkcija, kas automātiski atpazīst tekstu, vizītkartē vai QR kodā ietvertu informāciju, nepieciešamības gadījumā nodrošinot satura tulkojumu, automātisku zvana veikšanu, īsziņas nosūtīšanu vai meklēšanas funkciju.

Visbeidzot, pateicoties funkcijai Samsung WatchON, GALAXY S 4 pārtop tālvadības pultī, ļaujot ar vienas ierīces starpniecību kontrolēt visas savietojamās mājas ierīces, piemēram, televizoru, dekoderu, DVD atskaņotāju un gaisa kondicionētāju. Izmantojot elektroniskā programmu ceļveža (Electronic Program Guide) piedāvāto informāciju, ar GALAXY S 4 starpniecību var baudīt visdažādāko saturu – tostarp TV tiešraides, kabeļtelevīzijas un video nomas servisu piedāvātās iespējas.

Rūpēs par veselību un dzīves kvalitāti

Līdzās iepriekšminētajām unikālajām iespējām, GALAXY S 4 var izmantot, lai rūpētos par savu veselību un uzlabotu dzīves kvalitāti ar S Health veselības un labsajūtas programmatūras iespēju palīdzību. Sensori, kas iebūvēti jaunajā ierīcē, sistemātiski seko līdzi viedtālruņa lietotāja veselības stāvoklim, apkārtējai videi un citiem faktoriem, kas ietekmē pašsajūtu. Tālruni var izmantot arī kā uztura un vingrojumu dienasgrāmatu, un sava miega novērošanai. (Atsevišķas no šīm funkcijām iespējams aktivizēt tikai ar papildu aksesuāru starpniecību.)

Funkcija Samsung Adapt Display pielāgo attēla spilgtumu un asumu tālruņa lietotāja redzes īpatnībām, savukārt Samsung Adapt Sound piedāvā optimālu, lietotāja vajadzībām personalizētu skaņas augstumu un skaļumu.

Jauni satura paklapojumi

Samsung prezentēja arī virkni jaunu satura pakalpojumu, kuru klāstā ietilpst arī integrētais multivides satura veikals Samsung Hub ar piekļuvi plašam mūzikas, video, grāmatu un izglītojošā satura klāstam.

Samsung Hub nodrošina vienotu piekļuves vietu pieciem Samsung satura nodrošināšanas pakalpojumiem. Lietotājs var pārlūkot gan visdažādākā veida bezmaksas saturu, gan arī ar viena Samsung konta palīdzību saturu iznomāt un pārvaldīt. Samsung Hub aplikācijā ir integrēta arī meklēšanas funkcija, kas ļauj ar vienu atslēgvārdu atrastos rezultātus pārlūkot visos piecos satura centrmezglos.

Samsung Apps aplikācija ir atjaunota un papildināta ar uzlabotu meklēšanas algoritmu, kas specializēts īpaši Samsung ierīcēm piemērota satura meklēšanā Google Play vietnē.

Savukārt Samsung ChatON aplikācija GALAXY S 4 viedtālruņa lietotājam piedāvā modernas komunikācijas iespējas, apvienojot jautrus un radošus teksta ziņojumus ar augstas kvalitātes mVoIP/Video čata pakalpojumiem. Izmantojot WiFi vai arī mobilo datu savienojumu iespējams izbaudīt augstas kvalitātes balss vai video čatu pat ar diviem draugiem vienlaicīgi, turklāt jebkurā brīdī iespējams pārslēgties uz teksta saraksti vai atpakaļ.

Share Screen funkcija ļauj telefonsarunas laikā koplietot tālruņa ekrāna attēlu ar sarunas biedru, vienlaicīgi veicot tajā nepieciešamās darbības. S Translator tulkošanas funkcija ChatON aplikācijā nodrošina čata iespējas ar draugiem svešvalodā. Saņemtos ziņojumus gan automātiski, gan manuāli iespējams pārtulkot lietotāja dzimtajā valodā, turklāt šādas tulkošanas iespējas pieejamas arī nosūtāmajiem teksta ziņojumiem. Šāda ChatON aplikācijas tulkošanas funkcija ir pieejama tikai GALAXY S4 viedtālrunī.

Samsung GALAXY S 4 tehniskā specifikācija:

Tīkla standartu atbalsts

2,5G (GSM/ GPRS/ EDGE): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz

3G (HSPA+ 42 Mbit/s): 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz

4G (LTE Cat 3 100/50 Mbit/s): kombinācija ar līdz pat 6 frekvenču joslām (atkarībā no tirgus)

Ekrāns

5 collu Full HD Super AMOLED (1920 x 1080) ekrāns ar 441 ppi punktu blīvumu

Procersors

1,9 GHz četrkodolu procesors / 1,6 GHz astoņkodolu procesors

 Procesora tips dažādos tirdzniecības reģionos atšķirsies.

Operētājsistēma

Android 4.2.2 (Jelly Bean)

Kamera Galvenā (aizmugurē): 13 megapikseļu kamera ar autofokusu, BIS sensoru, zibspuldzi un bez aizslēga aizkaves.

Sekundārā (priekšā): 2 megapikseļu kamera, Full HD video ieraksts ar 30 kadriem sekundē, BIS sensoru un bez aizslēga aizkaves

Video Kodējumi: MPEG4, H.264, H.263, DivX, DivX3.11, VC-1, VP8, WMV7/8, Sorenson Spark, HEVCIeraksts un atskaņošana: Full HD (1080p)
Audio

Kodējumi: MP3, AMR-NB/WB, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, OGG, FLAC, AC-3, apt-X
Kameras funkcijas

Dual Camera: Dual Shot / Dual Recording/ Dual Video CallDrama Shot, Sound & Shot, 360 Photo, Cinema Photo, Eraser, Night, Best Photo, Best Face,Beauty Face, HDR (High Dynamic Range), Panorama, Sports
Papildu funkcijas
 Group play režīms: Mūzikas koplietošana, Attēla koplietošana, Dokumenta koplietošana, Spēļu spēlēšana
 Story Album, S Translator, optiskais lasītājs
 Samsung Smart Scroll, Samsung Smart Pause, Air Gesture, Air View,
 Samsung Hub, ChatON (balss/video zvani, koplietošanas ekrāns, trīsvirzienu zvans)Samsung WatchON
 S Travel (ceļojumu padomnieks), S Voice™ Drive, S Health
 Samsung Adapt Display, Samsung Adapt SoundSkārienekrāna automātiskā jutības pielāgošaās (var lietot ar cimdiem)
 Safety Assistance, Samsung Link, Screen Mirroring
 Samsung KNOX (tikai B2B kategorijā)
Google Mobile pakalpojumi: Google Search, Google Maps, Gmail, Google LatitudeGoogle Play Store, Google Plus, YouTube, Google Talk,Google Places, Google Navigation, Google Downloads, Voice Search
Savienojumi  WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (HT80)GPS / GLONASSNFC, Bluetooth® 4.0 (LE)IR LED (tālvadības pults), MHL 2.0
Sensori Akselerometrs, RGB gaismas sensors, Ģeomagnētiskais sensors, Tuvuma sensors, Žiroskops, BarometrsTemperatūras un gaisa mitrum sensors, Žestu sensors
Atmiņa 16 / 32 / 64 GB iebūvētā atmiņa + microSD atmiņas karšu lasītājs (līdz 64 GB) 2 GB RAM
Izmēri 136,6 x 69,8 x 7,9 mm, 130g
Baterija 2600 mAh

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru