pirmdiena, 2013. gada 18. marts

Rīgas pašvaldībai grūtības skaidrot dārgāko iPad modeļu nepieciešamībuJau gandrīz divas nedēļas Rīgas dome nespēj paskaidrot, kādiem tieši nolūkiem pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām pagājušā gada rudenī ir iegādāti 14 kompānijas Apple ražotie planšetdatori iPad3, turklāt pašvaldībai savajadzējušies visdārgākie iespējamie iPad3 modeļi.

Kā raksta portāls Pietiek.com, ar Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centra direktora Ērika Zēģeļa rīkojumu izveidotās iepirkuma komisijas pagājušā gada septembra lēmums liecina, ka tā izvērtējusi divus piedāvājumus 14 planšetdatoru iegādei Izglītības, kultūras un sporta departamenta vajadzībām.
Par uzvarētāju komisija atzinusi SIA Atea, kas planšetdatorus apņēmusies piegādāt par 6 528 latiem bez PVN vai 7 899 latiem ar PVN.
Kā rāda iepirkuma komisijas lēmums, departamentam noteikti bijis vajadzīgs viens iPad3 ar 16 GB ietilpību par 412 latiem un 13 iPad3 ar 64 GB ietilpību par 576 latiem gabalā (abas cenas - ar PVN).
Portāls Pietiek.com raksta, ka neizpratni rada tas, kādiem mērķiem pašvaldības departamentam savajadzējušies tieši šādi planšetdatori ar šādu ietilpību.
Izrādās, to izskaidrot vismaz pagaidām nespēj arī pašvaldības vadība. Jau pirms gandrīz divām nedēļām Pietiek.com uzdeva jautājumus domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam - ar ko tieši ir pamatota nepieciešamība pēc tik dārgu planšetdatoru iegādes, kāpēc tika izvēlēti tieši šie modeļi un nevis lētāki modeļi ar mazāku atmiņas ietilpību un kā tieši tie tiks izmantoti.
Ušakovs ne uz vienu no šiem jautājumiem gandrīz divu nedēļu laikā nav spējis rast atbildes. Viņa preses pārstāve portālam ir norādījusi tikai, ka informācija esot pieprasīta no Informācijas tehnoloģiju centra.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru