pirmdiena, 2013. gada 25. marts

Miķelis Rēdlihs nespēlēs pasaules čempionātāGaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Latvijas izlasei nevarēs palīdzēt Jaroslavļas «Lokomotiv» uzbrucējs Miķelis Rēdlihs.

Kā uzbrucējs pastāstījis laikrakstam «Latvijas avīze», marta sākumā hokejistam tika veikta ceļgala operācija, taču viņš nepaspēs atkopties līdz čempionāta sākumam.

«Man marta sākumā bija atkārtota operācija celim. Oktobrī trāpīja ar ripu pa celi, Maskavā uztaisīja operāciju, uzskatot, ka ir lauzts, ielika skrūves, taču īstenībā nemaz nebija lauzts – man kaut kāda iedzimta pataloģija un tāpēc rentgenā izskatās, ka ir lūzums,» saka Miķelis.

«Spēlēju ar sāpēm, bija vajadzīga vēl viena operācija, kuru pēc sezonas taisīja Vācijā. Tagad notiek atveseļošanās process, pagaidām neko nevaru darīt. Federācijai teicu, ka visticamākais nevarēšu spēlēt, un tagad, kad redzu, kā notiek atveseļošanās...  pēc divām operācijām tas celis ir mazliet sagandēts, vajag lielu pauzi. Uz pilnu slodzi labākajā gadījumā varētu sākt trenēties aprīļa beigās, bet divus mēnešus neko nebūšu darījis, līdz ar to sportiskā forma būs nekāda,» laikrakstam izteicies «Lokomotiv» uzbrucējs.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru