trešdiena, 2013. gada 27. marts

Latvijas izlasei atsaka vēl divi hokejisti, problēmas arī J.Rēdliham


Jau ziņots, ka gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Latvijas valstsvienībai nevarēs palīdzēt Miķelis Rēdlihs un Aleksandrs Ņiživijs, bet nule kļuvis zināms, ka turnīrā nepiedalīsies arī aizsargi Oskars Bārtulis un Arvīds Reķis.
Šādi šodien informē laikraksts «Diena», atsaucoties uz Latvijas valstsvienības ģenerālmenedžeri Māri Baldonieku.

Tiek ziņots, ka Bārtulim, kurš aizvadītajā sezonā spēlēja KHL kluba Doņeckas «Donbass» rindās, ir nopietna cirkšņa trauma, savukārt Reķim (Rīgas «Dinamo»), kurš arvien ārstē pirksta lūzumu, esot personīgas dabas problēmas un Helsinkos nespēlēs arī viņš.

Meniska operācija ir veikta Guntim Galviņam, kurš cer piedalīties izlases treniņnometnē, tāpat spēlēt PČ cer vārtsargs Edgars Masaļskis, kuram arī nupat veikta meniska operācija. Neskaidra situācija ir ar uzbrucēju Mārtiņu Karsumu.

Tikmēr portāls «la.lv» ziņo, ka uz jautājuma zīmes ir Jēkaba Rēdliha dalība čempionātā.

«Sezonas vidū bija labāk, taču fiziskās slodzes dara savu un cirksnis sāka sāpēt. Dažreiz nācās izmantot pretspāpju līdzekļus, lai pilnvērtīgāk spēlētu. Pirmdien uztaisīja magnētisko rezonansi, kas uzrādīja cirkšņa iekaisumu. Ārsti teica, ka divas - trīs nedēļas jāņem pauze, jāapmeklē procedūras un jāārstējas.»

Aizsargs norādījis, ka dosies runāt ar galveno treneri Tedu Nolanu. Ja pēc pāris nedēļām treneris joprojām Jēkabu vēlēsies redzēt treniņnometnē, tad hokejists piedalīsies, ja ne - tas būšot tikai normāli.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru