piektdiena, 2013. gada 22. marts

Kipras nedienas: izgāžas vienošanās ar Krieviju; valstī valda panika


 Piektdien Kiprā no Maskavas atgriezies valsts finanšu ministrs Mihalis Sariss, kurš informējis, ka Krievijā jaunu aizdevuma vienošanos nav izdevies panākt. Piektdien valsts parlamentam arī jālemj par plāna „B” galējo versiju, lai saglābtu iespējas no Eiropas Centrālās bankas (ECB) saņemt 10 miljardu eiro (7,3 miljardi latu) aizdevumu, kas novērstu Kipras finanšu sistēmas sabrukumu, informē portāls „EUbuisness.com”.
Krievijas varas pārstāvji stāsta, ka Kipra neesot centusies panākt jaunu aizdevumu, bet piedāvājusi tā vietā Krievijai savu banku un energoresursu krājumu akcijas. Krievijas finanšu ministrs Antons Siluanovs piektdien minēja, ka divu dienu ilgās sarunas nav ne pie kā novedušas, kā arī krievu investori neesot ieinteresēti ieguldīt Kipras dabas gāzes atradnēs vai finanšu sektorā. Siluanovs arī uzsvēra, ka sarunas ar Kipru esot izbeigtas.

Ar piedāvājumu neesot bijuši apmierināti arī  Krievijas enerģētikas giganti „Rosņeftj" un "Gazprom", vēsta „The Washington post”.
Pēc portāla „CNBC” rīcībā esošas informācijas Krievija gan esot piekritusi pagarināt Kiprai jau izsniegtā 2,5 miljardu eiro lielā  (1,8 miljardu latu) aizdevuma atdošanas termiņu, kas pēc pašreizējās vienošanās jāatmaksā 2016.gadā.

Publiskajā vidē apspriestas reālākās iespējas, kādu scenāriju Kipra varētu piektdien parlamentā apstiprināt, - pašreiz ticamākā versija ir investīciju fonda radīšana. Šādai iniciatīvai ir Kipras valdības un politisko līderu atbalsts. Investīciju fondā tiktu apvienoti ienākumi no valsts un privāto pensiju fondu nacionalizēšanas, kā arī iegūtie līdzekļi no parādzīmēm, kas tiktu saņemti apmaiņā pret nākotnē iegūstamajiem ienākumiem no salas dabasgāzes atradnēm.

Tāpat pie plāna „B” tiek nosaukta Kipras banku rekonstrukcija un palīdzība no ietekmīgās Kipras pareizticīgo baznīcas. Banku rekonstrukcijas iniciatīvu atbalsta eirozonas finanšu ministri. Eirozonas finanšu līderi atbalstītu Kipras lielāko banku „Cyprus Popular Bank” un „Bank of Cyprus” sadalīšanu struktūrvienībās ("labajās" un "sliktajās" bankās), kurās tiktu sadalīti noguldījumi zem un virs 100 000 eiro (72 800 latu), lielie noguldījumi uz laiku tiktu iesaldēti.

Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šeible tiekoties ar Bundestāga koalīcijas partneriem paudis, ka netic Kipras plāna „B” realizācijai, norādot, ka mazās Vidusjūras valsts centieni vairāk atgādinot īstermiņa kosmētisku pielabošanu.

Tikmēr Kiprā aizvien norit plašas protestu akcijas, ko izraisa baumas par to, ka iespējams visas bankas tiks slēgtas un vairs nekad nestrādās. Šobrīd kiprieši no bankomātiem var izņemt no 200 līdz 260 eiro dienā (no 140,6 līdz 182,7 latu). Bankas būs slēgtas līdz nākamās nedēļas otrdienai.

Kiprā par plaši apspriestu tēmu kļuvusi aptauja, kuras rezultāti parāda, ka 67% iedzīvotāji šobrīd atbalsta valsts izstāšanos no eirozonas, savukārt 91 % atbalstīja Kipras lēmumu otrdien noraidīt eirozonas ieteikto priekšlikumu ar nodokļiem aplikt iedzīvotāju noguldījumus bankās, vēsta „The Wall street journal”.

Jau ziņots, ka ECB ārkārtas aizdevumu valstij garantē tikai līdz pirmdienai, kas nozīmē, ka līdz šim laikam Kiprai jāizlemj, pēc eirozonas un SVF uzstādījuma, kur tā no saviem līdzekļiem iegūs 5,8 miljardus eiro (4,1 miljardi latu). Vienas no Eiropas lielākās bankas „ING” vecākais ekonomists esošo situāciju noraksturojis, ka ECB esot pielikusi Kiprai pie galvas pielādētu ieroci.

Sākotnējā vienošanos starp Kipru, eirozonu un SVF paredzēja, ka noguldītājiem, kuru kontos ir mazāk nekā 100 000 eiro, būs jāmaksā vienreizējā nodeva 6,75% apjomā. Tie, kuru kontos ir lielāka summa, būs jāmaksā 9,9% nodeva. Taču šo vienošanos otrdien noraidīja Kipras parlaments.

Starptautiskā reitingu aģentūra „Standard & Poor's” samazinājusi Kipras kredītreitingu līdz CCC, kas ir tikai divus līmeņus virs situācijas, kad iestājas banku defolts.

Kipra pagājušā gada jūnijā paziņoja, ka tai būs nepieciešams starptautiskais aizdevums, jo tās banku sektoram ir radušies lieli zaudējumi Grieķijas parādu krīzes dēļ. Tolaik tika lēsts, ka starptautiskā aizdevuma Kiprai apmērs būs 17,5 miljardi eiro (12,3 miljardi latu).

SAISTĪTIE RAKSTI35 komentāri:

 1. Sveiki

  Meklējat biznesa aizdevums, aizdevumi, hipotēkas, auto aizdevumi, students
  aizdevumi, konsolidācijas aizdevumus debitoru,
  Nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāla, utt Vai jums ir nepieciešams kredīts, ko banka
  vai iestāde Finansiālais atbalsts
  Vienu vai vairākus reasons.ECO AIZDEVUMA vienotāka ir īstā vieta risinājumu
  Kredīts!
  Mēs piešķirt aizdevumus uzņēmumiem un indivīdiem zemas un
  pieejamu procentu 2%. Interesē? Sazinieties ar mums, lai uzraudzītu
  kredīta apstrādi un nodošanu, 2 stundu laikā sazināties ar mums Via:
  alvinscott12@outlook.com vairāk info.
   
  AIZDEVUMA PIETEIKUMS
   
  vārds:
  Dzimšanas datums:
  dzimums:
  statuss:
  adrese:
  Pilsēta:
  ZIP kods:
  Valsts:
  Tālruņa numurs:
  Jūsu mērķis aizdevums:
  Kredīta summa:
  Ilgums aizdevums:
  mēneša ienākumi:
   
  Jūs varat rakstīt mums ar šo e-pastu:
  alvinscott12@outlook.com
   
  Gaida dzirdēt no jums drīz
   
  Ar laba vēlējumiem,

  Mr Alvin Scott

  AtbildētDzēst
  Atbildes

  1. Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

   Please Fill the Application Form Below:
   - Complete Name:
   - Loan Amount Needed:
   - Loan Duration:
   - Purpose Of Loan:
   - City / Country:
   - Telephone:
   - How Did You Hear About Us:

   If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com

   Dzēst
 2. Vai jūs meklējat aizdevumu ?? Vai jums ir nepieciešams kredīts jebkādiem mērķiem? Neatkarīgi no jūsu problēmas, kas saistītas ar aizdevumu, var būt, šeit nāk jūsu palīdzību, jo mēs piedāvājam lētus aizdevumus visiem. Mēs esam sertificēti uzticamu kredītu aizdevējiem, kas piedāvā aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem, kas nepieciešama aizdevumus. Mēs dodam aizdevumus ar ļoti zemu un pieejamu procentu likmi 2%, lūdzu, sazinieties ar mums šodien, un iegūt lētu E-pasts: am.credito@blumail.org

  AtbildētDzēst
 3. Sveiki Pieteikuma

  Mani vārdi ir Mr Phil Howardson, un es esmu īpašnieks uzņēmuma pazīstams kā Phil Howardson Loan Firm. II tikai gribu, lai jūs visi zināt, ka es dot aizdevumus no 1,000.00 eiro līdz maksimālajai summai 10,000,000.00 EUR ar zemu procentu likmi 3%.

  Mēs esam cilvēki ar labu burtiem un ar labu sirdi, jo mēs esam ordinēti palīdzēt nabadzīgajiem ar viņu vajadzībām, tāpēc tas ir tieši tas, ko mēs darām. Cienījamie iesniedzējs, ja jūs ņemt aizdevumu no mums, jūs nekad nenožēlosiet, jo mēs esam reāli un legit, un mums nav iesaistīt jebkura veida scam darbību. Mūsu Angļu valoda ir ļoti skaidrs, mūsu pakalpojumi ir ļoti gluda un pieejamu, mūsu darbinieki ir labi audzināts, jo jūs varat uzskatīt, ja Jums ir arī ģimene.

  Es dodu jums visu par 100%, ka jūs saņemsiet šo aizdevumu pēc piesakies par to, jo mēs nevarēsim scam jums, mēs esam kristieši, tāpēc scamming mūsu līdzcilvēkiem ir ierobežota no mūsu dzīvesveida.

  Sazinieties ar mums šodien, izmantojot mūsu uzņēmuma e-pastu, kas ir philloanfirm2@yahoo.com tā, ka aizdevums apstrāde sāksies pēc iespējas ātrāk.

  E-pasts: philloanfirm2@yahoo.com

  Mr Phil Howardson

  AtbildētDzēst
 4. Sveiki
  Es esmu Jason Paula kundze privātu aizdevumu aizdevējs
  Vai jūs meklējat biznesa aizdevums, personas aizdevumiem,
  hipotekārie kredīti, auto aizdevumus,
  studentu kredīti, konsolidācijas aizdevumus, nenodrošināti
  garantiju, riska kapitāls utt ... Vai vienkārši atteikties
  aizdevums no bankas vai finanšu institūcija viena vai vairāku iemeslu dēļ?
  Jūs esat pareizie risinājumi kredītu! Mēs piedāvājam aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar
  zemas un pieejamu procentu likmi 3%. Tātad, ja jums ir
  Interesē ātri un garantēto aizdevumu. Aizpildiet formu laipni Zemāk aizdevumu, un šodien tas mums pa e-pastu: Jasonpaulaloans@outlook.com
  VĀRDS: ................
  AGE: .................
  SEX: ...................
  Ģimenes stāvoklis: ....................
  Tālruņa numurs: ................
  Adrese: ......................
  CITY: ...................
  VALSTS: ....................
  VALSTS: ...................
  ZIP CODE: .....................
  Nodarbošanās: .......................
  Ikmēneša ienākumi: ....................
  Summu, kas nepieciešama: ......................
  FULL bankas rekvizīti: ....................
  Kad nepieciešams: .........................
  MĒRĶIS aizdevums: ........................
  Bankrotējis vai NOT: ..........................
  Atmaksas ILGUMS: .......................
  EMAIL ...............................


  Lūdzu rakstiet mums šodien, lai saņemtu savu Quick, Garantētā, un viegli Loan
  Gaida savu Quick Response

  Sveicieni,
  Jason Paula kundze

  AtbildētDzēst
 5. Vai jums ir nepieciešams neatliekami finanšu kredītu aizdevumu?
  * Ļoti ātri un ātri pāriet uz jūsu bankas kontā
  * Atmaksa sākas astoņus mēnešus pēc tam, kad jūs saņemsiet naudu
    jūsu bankas kontā
  * Zemu procentu likmi 2%
  * Atmaksa ilgtermiņa (1-30 gadi) Garums
  * Nosacījumi elastīgu aizdevumu un ikmēneša maksājumi
  * Piesakies - saņemtu apstiprinājumu - konta kredītā Kredīta summa
   Saņemtu apstiprinājumu no 10 min.just sazinieties ar mums

   E-pasta homeofequity@gmail.com


  LŪGUMS kredītam
  ================================
  Vārds: ...................
  Otrs nosaukums: ..................
  Kontaktinformācija Adrese: .................
  Valsts: ...................
  Vecums: ..........................
  Sex: ....................
  Telefona numurs : ..............
  Status: .................
  Nodarbošanās: ...............
  amats: .................
  Mēneša ienākumi : ..............
  Kredīta summa: .................
  Nolūks Loan: ...............
  ilgums: ....................
  Vai esat prasījis aizdevumu pirms: ............
  tu saproti angliski : ..........
  laipni aizpildīt un nosūtīt veidlapu:


   E-pasta homeofequity@gmail.com

  Ar cieņu,
  Nicholas Payne
  C.E.O Pašu kapitāls

  AtbildētDzēst
 6. Ini adalah untuk memaklumkan kepada orang ramai Ketua Kesaksian saya bagaimana saya menerima pinjaman daripada Ringgit Plus syarikat pinjaman pada kadar faedah yang sangat rendah 3%.
  • Jaminan 100% dan pemindahan dipercayai
  • Tiada caj Pre
  • Syarat-syarat pinjaman yang fleksibel dan keadaan
  • Tempoh (1-20) tahun
  Untuk maklumat lanjut sila hubungi:
  riggitplus@gmail.com

  AtbildētDzēst
 7. Jums vajag steidzamu kredītu, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, vai jums ir nepieciešams kredīts refinansēt, jums nepieciešams aizņēmumu, lai nomaksātu parādu? Vai jums ir nepieciešams iegādāties mašīnu vai māju aizdevumu? Ja jā, jāuztraucas ne vairāk, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pieņemamām procentu likmi bez kredīta pārbaude! sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu. (co.operateloanservice@gmail.com) (+ 1-617-934-1393)
  Mēs piedāvājam aizdevumus visiem mērķiem. Šodien un saņemt finansējumu 3 darba dienu laikā.
  -Minimālā aizdevuma summa: € 2, 000.00
  -Maksimālā aizdevuma summa: € 100,000,000.00
  -Procentu likme: 3 % gadā
  Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu (co.operateloanservice@gmail.com) (+ 1-617-934-1393)

  AtbildētDzēst
 8. Jums vajag steidzamu kredītu, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, vai jums ir nepieciešams kredīts refinansēt, jums nepieciešams aizņēmumu, lai nomaksātu parādu? Vai jums ir nepieciešams iegādāties mašīnu vai māju aizdevumu? Ja jā, jāuztraucas ne vairāk, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pieņemamām procentu likmi bez kredīta pārbaude! sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu. (co.operateloanservice@gmail.com) (+ 1-617-934-1393)
  Mēs piedāvājam aizdevumus visiem mērķiem. Šodien un saņemt finansējumu 3 darba dienu laikā.
  -Minimālā aizdevuma summa: € 2, 000.00
  -Maksimālā aizdevuma summa: € 100,000,000.00
  -Procentu likme: 3 % gadā
  Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu (co.operateloanservice@gmail.com) (+ 1-617-934-1393)

  AtbildētDzēst
 9. Vai jūs meklējat aizdevumu? Jūs esat īstajā vietā jūsu aizdevumu risinājumus tieši šeit! Global Finance Limited dot aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām par zemu un pieejamu procentu likmi 2%. lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu caur (oliviadaniel93@gmail.com)


  PIETEIKUMS DATA

  1) Pilns nosaukums:
  2) Valsts:
  3) Adrese:
  4) Valsts:
  5) Sex:
  6) Ģimenes stāvoklis:
  7) Nodarbošanās:
  8) Tālruņa numurs:
  9) Pašreizējais stāvoklis darba vietā:
  10) Ikmēneša ienākumi:
  11) Kredīta summa nepieciešams:
  12) Kredīta ilgums:
  13) mērķis aizdevums:
  14) Reliģija:
  15) Vai esat piemēroja pirms:
  16) Dzimšanas datums:
  Paldies,

  AtbildētDzēst
 10. Hi
  Saya Korejs Fillip, Pengurus Pemasaran, Perdagangan Int Global.
  Kami menawarkan perkhidmatan pinjaman kewangan untuk semua orang di seluruh dunia pada kadar faedah yang sangat rendah sebanyak 2%

  E-mel: cashfirmarena@gmail.com
  Terima kasih & Salam,
  Korejs Fillip

  +60183723787
  Pengurus Pemasaran Perniagaan.

  AtbildētDzēst
 11. Hi
  Saya Korejs Fillip, Pengurus Pemasaran, Perdagangan Int Global.
  Kami menawarkan perkhidmatan pinjaman kewangan untuk semua orang di seluruh dunia pada kadar faedah yang sangat rendah sebanyak 2%

  E-mel: cashfirmarena@gmail.com
  Terima kasih & Salam,
  Korejs Fillip

  +60183723787
  Pengurus Pemasaran Perniagaan.

  AtbildētDzēst
 12. Laba diena, lai jums visiem jums mans vārds ir Christopher Miles, es esmu no ASV, Teksasas, esmu ļoti laimīgs, jo esmu rakstot liecību kā es gaot manu aizdevumu no šī aizdevumu aizdevējs, es uzskatu, ka Dievam ir plāns par mani, pēc i bija scammed par savu naudu, ko daudzi tā saukto aizdevumu aizdevējiem, man tika pievilta un gandrīz domāju ņemt manu dzīvi, bet Dievs ir mērķis par mani, ja jūs vēlaties, lai saņemtu aizdevumu no jebkura uzņēmuma, jums ir izvēlēties Mike Johnson Firm, kad es pirmo reizi sāka ar viņu, es domāju, viņš bija kā pārējiem, un lai mans lielākais pārsteigums es saņēmu aizdevumu 69,000.00 $ manā kontā, un tas bija precīza summa i pieteicās savā uzņēmumā, un jūs, ka ir sajūta, ka tur nav cerība uz jums? ir meli, jo, ja jūs interesē iegūt jebkāda veida aizdevumu, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu, viņa e-pasts ir: mikejohnsonfirm@yahoo.com, Dievs jūs svētī, piemēram, viņš svētīja mani ar Mike Johnson kungu, iegūt manu aizdevumu pēc krities rokās izkrāpšanu.

  Paldies.
  Christopher Miles.

  AtbildētDzēst
 13. Sveiki kungs / kundze
  Piedāvājam privātus aizdevumus, komerciālo un personas aizdevumu ar ļoti zemām gada procentu likmes, kā zema kā 3% vienā gadā līdz 30 gadu atmaksas periodā jebkur pasaulē. Mēs piedāvājam aizdevumus, sākot no 1000 uz jebkuru summu, jums lūgt par, sazinieties ar mums šodien E-pasts; paydayloancompany9@gmail.com

  AtbildētDzēst
 14. Laba diena,
  Mans vārds ir Anna Jacobs, esmu no Latvijas. Es gribu liecināt par labu aizdevuma aizdevēju, kurš man parādīja gaismu pēc tam, kad to bija izkrāpuši divi dažādi starptautiskie aizdevēji internetā, viņi visi apsola man piešķirt aizdevumu pēc tam, kad esmu samaksājis daudz naudas, kas neko nedarīja un nesniedza pozitīvu rezultātu. Es pazaudēju savu grūti nopelnīt naudu, un tā kopumā bija (€4500) eiro. Kādu dienu es pārlīkoja internetā, kas izskatījās sajauktā un neapmierinātā, tad man nāca klajā liecība no vīrieša, kurš arī bija scammed un galu galā saista ar legit un uzticamu aizdevumu sabiedrību ar nosaukumu Gina Morgan Loan Company (ginamorganloancompany@gmail.com), kur Viņš beidzot saņēma savu aizdevumu, tāpēc es nolēmu sazināties ar to pašu aizdevuma uzņēmumu un pēc tam viņiem stāstīja savu stāstu par to, kā mani scamd divi dažādi aizdevēji, kas neko nedarīja, bet, protams, man vairāk sāpju. Es paskaidroju uzņēmumam pa e-pastu. Viņi man teica, ka man vairs nerunāt, jo es saņemšu savu aizdevumu savā uzņēmumā, un es arī esmu izdarījusi pareizo izvēli, sazinoties ar viņiem. Es aizpildīju aizdevuma pieteikuma veidlapu un turpināju visu, kas tika pieprasīts no manis, un man tika dota aizņēmuma summa (€120 000 EUR) in euro par šo lielisko uzņēmumu. Šeit es šodien priecājos ar savu ģimeni, jo Gina Morgan aizdevuma sabiedrība ir devusi man aizdevumu, tāpēc es pats sevi apliecināju, ka es turpināšu liecināt internetā par to, kā es saņēmu savu aizdevumu. Es uzskatu, ka citi cilvēki arī liecina par šo pašu godīgo aizdevēju. Vai jums steidzami ir nepieciešams aizdevums? Laipni un ātri sazinieties ar uzņēmumu pa e-pastu: ginamorganloancompany@gmail.com

  AtbildētDzēst
 15. Laba diena visiem, Mans vārds ir Collins Mark es esmu no ASV, Florida, un es esmu šeit, lai sniegtu īsu stāstu par aizdevuma liecību es saņēmu no Hannibal Smith aizdevumu fondu. Dažas dienas atpakaļ, kad es saņēmu e-pastu no šī uzņēmuma, es meklēju legitētu aizdevuma aizdevēju, un viņi man iedeva ātru aizdevumu. Pieteikšanās uz ātru aizdevumu šodien e-pasta kontaktu: (collinsmark420@hotmail.com) .. dalīties šo labo ziņu un saņemt savu aizdevumu šodien.Stay svētīts.

  AtbildētDzēst
 16. Vai jūs esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums ir nepieciešama nauda, ​​lai sāktu savu
  Bizness? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu savus parādus vai samaksātu par saviem rēķiniem
  Vai sāciet jauku biznesu? Vai jums ir nepieciešama nauda par jūsu projektu? Mēs piedāvājam
  Nodrošināti aizdevumi jebkurā apjomā un visā pasaulē (privātpersonas,
  Uzņēmumi, nekustamais īpašums un juridiskas personas) mūsu likme ir 2%
  Teicami. Pieteikumu atbildēm un vairāk informācijas sūtīt uz
  Šāda e-pasta adrese: worldwidemicrofinancebank@gmail.com

  MŪSU PIEDĀVĀJUMS IEKĻAUTS
  1). Biznesa aizdevums
  2). Mājokļa kredīts
  3). Personīgais kredīts
  4). Mortage kredīts
  5). Parādu konsolidācija E.T.C.

  MŪSU VISION
  Būt par vadošo un vēlamo kredītu aizdevēju

  MŪSU MISIJA
  Nodrošināt inovatīvu un pieejamu aizdevumu un labus pakalpojumus, kas maksimizē
  Ieinteresētajām pusēm.

  MAKSĀJUMA REŽĪMA
  Tiešais maksājums: 1,5% atlaide
  Hipotekārā izvēle: 30% pašu kapitāls, 70% hipotēka
  Aizdevums: 2% procentu likme

  Mūsu pamatvērtība ir profesionālisms, godīgums un izcilība

  Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums:
  Bankas oficiālā e-pasta adrese: worldwidemicrofinancebank@gmail.com
  WhatsApp: +1 (409) 205-0481

  AtbildētDzēst
 17. sveiks mans vārds ir ANNA Es gribu izmantot šo mediju, lai pateiktu lielu paldies Jasmin noor Loan kompānijai par to, ko viņi darīja ar mani un manu ģimeni .... vispirms, kad es saņēmu viņu kontaktus tiešsaistē, es domāju, ka viņi bija tāpat kā citi viltus aizdevumu aizdevēji, kas izliekas, ka palīdzēja, bet es tikai gribēju izmēģināt manu vislielāko pārsteigumu pēc sazināšanās ar viņiem, es saņēmu savu aizdevumu 24 stundu laikā sazinoties ar viņiem, viņi vienkārši ir labākie, un es ticu viņiem ar manu dzīvi, jo viņi deva man jaunu dzīvi dzīvot ...... Lūdzam sazināties ar viņiem uz jasminnoorloancompany@gmail.com

  AtbildētDzēst
 18. HI. Vai jums tiešām ir nepieciešams legāls un steidzams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus, skaidrus parādus, lai nopirktu jaunu automašīnu vai māju, vai pat uzsāktu jaunu uzņēmējdarbību? tad es noteikti iesaku jums sazināties ar kredītreitingu aģentūru, kas ir privātās aizdevumu kreditēšanas organizācija, viņi cenšas finansēt plašu sabiedrību visos aspektos, to pakalpojumi ir ļoti ātri, skaidrāki, asi un visaptveroši, un tie sniedz uzņēmējdarbības aizdevumus , personiskie aizdevumi, kā arī automašīnu aizdevumi. ar procentu likmi tik mazu kā 3%, man nekad agrāk nebija tiešsaistē izsniegta kredīta tiešsaistē, mani liedza citas bankas, jo mans kredītreitings bija zems, kamēr es saņēmu informāciju par šo aizdevumu sabiedrību, kas pat neuzskaita manu kredītu. Es nesen nopirku aizdevumu EUR 95 000,00 apmērā, kas tika pilnībā pārskaitīts uz manu kontu apmēram 24 stundas pēc apstiprināšanas un izsludināšanas.
  Ja jums ir nopietni vajadzīgs jebkāda veida aizdevums, es noteikti iesaku jums sazināties ar šo uzņēmumu tagad pa e-pastu (instantcredit@yahoo.com) un pārliecinieties, ka jūs saņemsiet visu nepieciešamo jūsu aizdevuma summu.

  AtbildētDzēst
 19. Kā es saņēmu savu aizdevumu no īstas un uzticamas aizdevuma sabiedrības

  Mans vārds ir RODNEY BRITTANY NICOLE kundze. Es dzīvoju Amerikas Savienotajās Valstīs, strādājot šeit Es esmu no Filipīnām un esmu laimīga sieviete šodien? un es teicu savam, ka jebkuram aizdevējam, kas glābj savu uzņēmumu un manu ģimenes situāciju, es atsaucīšu ikvienu personu, kas meklē aizdevumu, viņš man deva man laimi un manai ģimenei, man bija nepieciešams aizdevums 300 000 dolāru apmērā, 00 un tika nokrāpēts ar šiem krāpnieciskajiem aizdevējiem un draugs iepazīstināja mani ar MR IBRAHIM MUZU, un viņš man aizdevumu bez stresa varēja sazināties ar viņu (powerfinance7@gmail.com)

  KLIENTU PIETEIKUMA VEIDLAPA
  **********************
  Tavs pilnais vārds:
  Valsts / valsts:
  Kredīta summa:
  Ilgums
  Tālrunis:
  Mēneša ienākumi:
  Nodarbošanās:

  Gaida ātru atbildi.
  Lai Dievs jūs svētī.
  IBRAHIM MUSA
  jauda finanšu pakalpojumu Pvt.
  Sazinieties ar viņu pie: powerfinance7@gmail.com
  WhatsApp numurs +919717357946

  AtbildētDzēst
 20. ĀRĒJĀ GALVENO LĪGUMA PIEDĀVĀJUMS PIETEIKTIES TŪLĪT.

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums vai cita finansiāla palīdzība?
  Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar trīs procentu (3%) procentiem. e-pastu mums tagad, izmantojot harry50loanfirm@gmail.com ar šādu informāciju

  pilnais vārds:
  dzimšanas datums::
  valsts:
  nodarbošanās:
  aizdevuma summa:
  aizdevuma ilgums:
  aizdevuma mērķis:
  Ikmēneša ienākumi: lūdzu, rakstiet atpakaļ, ja vēlaties saņemt plašāku informāciju, izmantojot mūsu kontaktinformāciju zemāk

  EMAIL: harry50loanfirm@gmail.com

  Sveicieni,
  Harijs Morgans

  AtbildētDzēst

 21. Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

  Please Fill the Application Form Below:
  - Complete Name:
  - Loan Amount Needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose Of Loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:

  If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com

  AtbildētDzēst
 22. Sveiki mans labais Latvijas pilsonis, es dzīvoju latvijā rīgā, kur es dzīvoju kopā ar sievu un bērniem, šodien es gribu teikt ikvienam, ka Globālais norīkošanas uzņēmums ir reāls, jo šodien esmu iztērējis manu aizdevuma summu 120 000 ASV dolāru šodien un 12 stundas, un, lūdzu, sazinieties ar viņiem, kad jums kādreiz ir nepieciešams aizdevums. Sazinieties ar e-pasta adresi (globalprovissioncompany@gmail.com), lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā saņemt aizdevumu un viegli atrisināt savas problēmas.

  Mendoza

  AtbildētDzēst
 23. Jūs vēlaties saņemt aizdevumu, lai izkļūtu no miega stāvokļa, kas liek bankām aizkavēt aizdevumu pieteikumus, lai saņemtu kredītus par jūsu projektu īstenošanu; Jūsu mājas īres vai dzīvokļa celtniecība; Iegādājies māju utt. Kredītu ietaupījumi - savstarpējai personai ir ievērojams kapitāls, ko var nodrošināt: EUR ... no 10 000 līdz 7 500 000 EUR, visiem, kas atrodas, ir finansiālas vajadzības vai cilvēki, kuri vēlas saņemt aizdevumu nav laika. Attiecībā uz procentu likmēm tie ir no 1,4% līdz 5% atkarībā no nepieciešamās summas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar: {pastorgodtimeloanfirm6@gmail.com} vai nosūtiet mums +1 (267) -29 (395) -29.

  AtbildētDzēst
 24. PIEPRASIET AIZDEVUMU

  Es esmu Clinton Brown, privātā naudas aizdevējs, kas piedāvā visu veidu aizdevumus visā pasaulē ar tādu pašu dienu apstiprinājumu, es piedāvāju visu veidu aizdevumus ar 3% vienotu procentu likmi. Mana aizdevuma programma ir vienkārša un ātra, un mans kredīts ir 100% garantēts, lūdzu, atgriezieties pie manis, ja jūs interesē.

  Paldies

  E-pasts: capitalfundings3@gmail.com

  Numurs: +1 951-356-1777

  Ar cieņu.
  Mr Clinton Brown

  AtbildētDzēst
 25. PIEPRASIET AIZDEVUMU

  Es esmu Clinton Brown, privātā naudas aizdevējs, kas piedāvā visu veidu aizdevumus visā pasaulē ar tādu pašu dienu apstiprinājumu, es piedāvāju visu veidu aizdevumus ar 3% vienotu procentu likmi. Mana aizdevuma programma ir vienkārša un ātra, un mans kredīts ir 100% garantēts, lūdzu, atgriezieties pie manis, ja jūs interesē.

  Paldies

  E-pasts: capitalfundings3@gmail.com

  Numurs: +1 951-356-1777

  Ar cieņu.
  Mr Clinton Brown

  AtbildētDzēst
 26. PIEPRASIET AIZDEVUMU

  Es esmu Clinton Brown, privātā naudas aizdevējs, kas piedāvā visu veidu aizdevumus visā pasaulē ar tādu pašu dienu apstiprinājumu, es piedāvāju visu veidu aizdevumus ar 3% vienotu procentu likmi. Mana aizdevuma programma ir vienkārša un ātra, un mans kredīts ir 100% garantēts, lūdzu, atgriezieties pie manis, ja jūs interesē.

  Paldies

  E-pasts: capitalfundings3@gmail.com

  Numurs: +1 951-356-1777

  Ar cieņu.
  Mr Clinton Brown

  AtbildētDzēst
 27. Sveiki visiem!
  Mēs izsniedzam visu veidu aizdevumus gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība jūsu biznesam vai personiskajai lietošanai, jūs varat viegli pieteikties mājokļa aizdevumam, refinansēšanai, investīciju aizdevumam, komerciālajiem aizdevumiem, lauku saimniecību un zemes kompleksiem, kā arī finansēsim projektu finansējumu. Neizdevieties nosūtīt mums e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot: kenabrighten@diplomats.com vai apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni: kabusinesshome.com

  Paldies
  Pilar kundze
  Publiskais paziņotājs

  AtbildētDzēst
 28. *** STEIDZAMS ****
  Tiešām konkrēti ticiet man.
  mans vārds ir jose Agostinho joao, pateicoties šim cilvēkam Charles lawhorn, es atradu smaidiņu. viņš ir personāls st.james vietā bagātības vadība, viņš man palīdzēja saņēma aizdevumu 17000 €
  Un divi no maniem kolēģiem ir bez grūtībām saņēmis šos uzņēmuma kredītus ar likmi 3% apmērā ar nosacījumiem.
  ja jums ir nepieciešams aizdevums naudas citiem iemesliem kontaktu
  Nosaukums: Charles Lawhorn
  uzņēmums: st.james vieta bagātības vadība
  E-pasts: sjpfinancialservice@yahoo.com
  vietne: https://www.sjp.co.uk/
  Ceru, ka visa finansiālā problēma tiks izbeigta ar Dieva žēlastību ar šo aizdevumu.
  Paldies

  AtbildētDzēst
 29. Sveiki !

  Vai jums ir nepieciešams likumīgs un ātrs aizdevumu pakalpojums?

  Piesakies tagad un nekavējoties saņem naudu!

  * Atrašanās vieta ir no 5000 līdz 50 miljoniem
  * Izvēlieties no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu.
  * Elastīgi aizdevuma noteikumi.
  Sazinieties ar mums pa e-pastu: thompson.loanservice@gmail.com

  Visi šie un vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums.

  Pilnais vārds: ..........
  Telefona numurs:.......
  Mēneša ienākumi: .............
  Valsts ...............................
  Kredīta mērķis ...........
  Nepieciešamā summa .................
  Kredīta statuss ............
  Ilgums: ...........................

  Sazinieties ar mums pa e-pastu: thompson.loanservice@gmail.com
  Vadība.
  Sazinieties ar kredītu Speedy tagad!

  AtbildētDzēst
 30. Vai jums ir kāda finanšu krīze? Vai jums ir nepieciešama atlaišana, lai pārbūvētu savu māju vai paplašinātu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu steidzamos parādus un paliktu bez maksas par labu, Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus utt. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus: "Individuālie aizdevumi, parāda konsolidācijas aizdevums, riska kapitāls, biznesa aizdevums, izglītības aizdevums, Home Loan un Aizdevums jebkāda iemesla dēļ un steidzamas vajadzības! ar 2% procentu likmi, kas ir piemērota jebkuram klientam, un jums patiks mūsu pakalpojumi. Sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu: ====> tiffanyperioloancompany@gmail.com vai WhatsApp: +1 (518) 721-7032

  AtbildētDzēst
 31. Vai jums ir nepieciešams jebkāds steidzams aizdevums? Kredīti parādu dzēšanai vai nepieciešamība aizdot naudu. Lai uzlabotu savu biznesu, jūs esat noraidījušas visas bankas un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams aizdevums vai hipotēka? Šī ir vieta, kur meklēt, mēs esam šeit, lai atrisinātu visas jūsu finansiālās problēmas. Mēs aizņemam naudu sabiedrībai. Nepieciešams finansiāls atbalsts ar sliktu kreditoru, kuram nepieciešama nauda. Lai samaksātu par uzņēmējdarbības ieguldījumiem par saprātīgu 2% likmi, ļaujiet man izmantot šo informācijas nesēju, lai informētu, ka mēs piedāvājam uzticamu un noderīgu palīdzību un būsim gatavi jums aizdot. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Aizdevuma piedāvājums.

  AtbildētDzēst
 32. LABI JAUNUMI LABIE JAUNUMI

  Es esmu mana kundze Mirabel Daniels ir uzticams un likumīgs aizdevuma aizdevējs.
  Mēs piedāvājam reālus un vienkāršus apstākļus ar 2% procentu likmi. no
  $ 1000 - $ 100,000. Eiro un mārciņas. Es sniedzu aizdevumus uzņēmējiem arī par:

  Personīgais kredīts,
  Studentu kredīts,
  Transporta kredīts
  Uzņēmumu aizdevumi.
  uzņēmumu aizdevumi

  sazinieties ar mani tieši, lai iegūtu vairāk informācijas.
  E-pasts: mirabeldanielloanfirm@gmail.com

  AtbildētDzēst
 33. Iegūstiet savu steidzamo aizdevumu šodien par 2% procentu likmi garantijai un uzticamiem klientiem visā pasaulē. Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus no 2000 eiro līdz 100 000 000 eiro, šodien varat sākt jaunu uzņēmējdarbību un arī nekavējoties atmaksāt parādu. Kontaktpersonas e-pasts: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Piedāvāt steidzamus aizdevumus.

  AtbildētDzēst
 34. Es esmu Clark Barry kungs, likumīgs un cienījams naudas aizdevējs. Mēs esam no LOAN FIRM. Ar finansiālu palīdzību.Mēs aizdodam līdzekļus cilvēkiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, kuriem ir slikts kredīts vai kuriem nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, ieguldīt uzņēmējdarbībā. Vai esat meklējis aizdevumu? Mēs piedāvājam aizdevumu no 5,000.00 min. līdz 20 000 000,00 par zemu procentu likmi 3% sazinieties ar mums Adrese: luthors.corploanfirm@gmail.com , whatsapp numurs: +18635356458

  3% tagad ir spēkā aizdevuma piedāvājums

  AtbildētDzēst