pirmdiena, 2013. gada 25. marts

Baumas: lēto Apple iPhone sagaidīsim jau jūnijāJau labu laiku tiek izteiktas baumas par lētu Apple iPhone modeli. Analītiķu rīcībā esot nonākusi informācija, ka šāda versija patiešām ir sagaidāma.

Vēstulē investoriem tiek ziņots, ka Apple grasās laist klajā vairākus jaunus tālruņus laika posmā no jūnija līdz jūlijam. Tiek minēta arī zemākas klases iPhone parādīšanās, kam nebūtu Retina displeja, bet korpuss tiktu izgatavots no plastmasas.

Plānots, ka lētā iPhone cena varētu būt zem 400 ASV dolāriem. Tas ļautu iekarot būtisku tirgus segmenta daļu.

Saprotams, ka Apple ir ieinteresēti ar šādu informāciju piesiet investorus, kamēr tirgu sasniedz tādi jaunākie grandi, kā HTC One un Galaxy S4. Lēta gala iPhone parādīšanās tiktu uztverta ar sajūsmu, jo tas varētu būtiski palielināt kompānijas peļņu. Tik lēsts, ka šāds uzņēmuma solis varētu 2014. gadā ienest papildus 22 miljardus ASV dolāru.

Tāpat jāņem vērā, ka Apple lēnām sāk pielāgoties klientu maciņu prasībām. Viens no šādiem soļiem bija iPad mini, kas sasniedz labus pārdošanas rādītājus, tāpat uzņēmums vel joprojām piedāvā iespēju iegādāties iepriekšējās iPhone versijas.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru