pirmdiena, 2013. gada 11. marts

Arī Sadauska bažījas par darbaroku trūkumuSIA «Domenikss» valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska arī izjūt darbaspēka trūkumu.
Viņa intervijā laikrakstam «Diena», vaicāta, vai no biznesa viedokļa var izjust, ka krīze ir pārvarēta un un lēnām ejam uz augšu, sacīja: «Jā un nē.»

Uzņēmēja paskaidroja: «Viena lieta ir makroekonomiskie rādītāji, un arī mūsu rādītāji iet uz augšu. Otrs ir tas, kā mēs redzam valsts attīstību. Ņemot vērā to milzīgo aizbraukušo darbspējīgo, gudro cilvēku skaitu, kuri ir pametuši Latviju. Es domāju, katrs uzņēmējs redz darbinieku trūkumu jebkurā līmenī – gan vadībā, gan citur.»

Sadauska norāda, ka tā ir liela problēma. «Es pat nezinu, ja man piedāvātu pārstāvēt vēl kādu brendu, vai būtu cilvēki, kuri varētu to kvalitatīvi darīt,» viņa sacīja.

Vaicāta, vai arī viņas vadītajā uzņēmumā trūkst darbinieku, Sadauska atbildēja apstiprinoši, norādot, ka uzņēmumā strādā ap 190 darbinieku un ir aptuveni 40 vakantas vietas.

Viņa atzina, ka cilvēki uz vakantajā vietām piesakās, bet «tas, ko tu gaidi no kandidāta, un tas, ko viņš ir spējīgs dot...»

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru