piektdiena, 2013. gada 15. februāris

Vertu laiž klajā 19 tūkstošus vērtu Android viedtālruniLuksusa tālruņu ražotājs Vertu laidis klajā pirmo ierīci, kopš kompānijas īpašnieku maiņas. Jaunā luksusa klases viedtālruņa Vertu Ti cena ir robežās no 9,6 līdz 19 tūkstošiem ASV dolāru (par sarkanā zelta versiju).
Viedtālrunis aprīkots ar Androi 4.0 operētājsistēmu, divkodolu Snapdragon S4 1,7 GHz procesoru, 3,7 collu skārienjūtīgu ekrānu, astoņu megapiskeļu kameru un NFC komunikāciju atbalstu. Vertu izvēle par labu Android pārsteigusi nozares pazinējus, kas bija pieļāvuši, ka kompānija turpinās Nokia paspārnē iesāktās tradīcijas.
Aizvadītā gada vasarā Nokia pārdeva Vertu Zviedrijas investīciju grupa EQT VI. Darījuma summa tika aplēsta 200 miljonu eiro apmērā. Nokia, pārdodot Vertu, skaidroja, ka tas esot nākamais solis Vertu attīstībā un ļaus zīmolam pievērst lielāku uzmanību izaugsmei luksusa segmentā.
Vertu ražo luksusa klases mobilos tālruņus, kuros izmantots nerūsējošs tērauds, augstas kvalitātes āda  (atsevišķos modeļos pat aligatora āda), tālruņu ekrāni veidoti, izmantojot, safīra kristālus, un pārklāti ar zeltu vai platīnu un dimantiem.
Vertu Ti būs pieejams divās versijās – ādas un sarkanā zelta. Katrs tālruņa eksemplārs ir roku darbs un tapis kompānijas ražotnē Lielbritānijā. Kompānija norāda, ka tālruņa ekrāns ir praktiski nesaskrāpējams un ierīce ir četras reizes izturīgāka pret triecieniem nekā citi viedtālruņi.
Piedāvājumā ietilpst speciāls konsjerža serviss, kas pieejams uz tālruņa piespiežot speciālu pogu – lietotājs tiek savienots ar operatoru, kuram var jautāt gandrīz jebko – sākot ar specifisku informāciju par noteiktu lietu, beidzot ar pilsētas dārgākā restorāna adresi.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru