piektdiena, 2013. gada 8. februāris

Nolans paslavē vairākumu un ceturto maiņuSoču olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pirmajā mačā pret Lielbritāniju (6:2) sevi kā īstus cīnītājus parādījuši Latvijas izlases ceturtās maiņas hokejisti, uzskata valstsvienības galvenais treneris Teds Nolans.

«Visu cieņu Lielbritānijas izlasei, jo komanda ļoti smagi strādāja,» pēc mača izteicās Nolans. «Šajā turnīrā uzvaras izcīna tās komandas, kas ir spēcīgākās laukumā nevis uz papīra.»

«Otrajā un trešajā trešdaļā uzlabojām savu spēli, bet vislielāko artavu panākumā deva mūsu labais vairākums,» uzsvēra Nolans, īpaši izceļot ceturtās maiņas uzbrucējus. «Man patika, kā spēlēja Jura Štāla, Mārtiņa Cipuļa un Ginta Meijas maiņa. Viņi sevi pierādīja kā cīnītājus.»

Runājot par Andra Džeriņa neiekļūšanu sastāvā, Nolans atzina, ka uzbrucējs nav iederējies sastāvā. «Mēs skatāmies visplašākajā ziņā. Pārbūvējām komandu un vēlamies atgriezt hokejistos vēlmi spēlēt izlasē. Jūtu, ka daudziem šī vēlme ir atgriezusies.»

«Šodien spēlējām pret vienu no vadošajām komandām pasaulē,» uzsvēra Lielbritānijas izlases galvenais treneris Tonijs Hends. «Pirmajās 30 minūtēs turējāmies labi, tomēr tad mājinieki izkārtoja savas iespējas un ieskrējās. Mums šis bija liels izaicinājums, bet esam gatavi turnīra turpinājumam.»

«Vēlamies pāris gadu laikā sasniegt tādu līmeni, kādā spēlē Latvija,» uzsvēra Hends.

Kā ziņots, šī Latvijai un Lielbritānijai bija pirmā spēle kopš 1999. gada, kad pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā abu komandu cīņa Šefīldā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0.

Pagājušā gada pasaules čempionātā Latvijas izlase nespēja gūt vārtus gandrīz 220 pēdējās minūtes, kas ir ilgākais «sausais» periods latviešiem turnīru vēsturē. Spēle pret Lielbritāniju Latvijai bija pirmā oficiālā cīņa kopš tā laika.

Kā ziņots, kvalifikācijas turnīra pirmajā mačā Kazahstāna ar 3:2 pārspēja Franciju.

Turnīra turpinājumā piektdien Latvija sacentīsies ar Kazahstānu, bet svētdien spēkosies ar Franciju. Olimpiādei kvalificēsies vien apakšgrupas spēcīgākā komanda.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru