otrdiena, 2013. gada 12. februāris

LTV: Zemnieku savienības iespējamais kandidāts uz Rīgas mēra amatu – Māris GailisLatvijas Zemnieku savienības (LZS) iespējamais kandidāts uz Rīgas mēra amatu šā gada pašvaldību vēlēšanās ir bijušais premjers un pasaules apceļotājs Māris Gailis, pirmdien ziņoja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums «Panorāma».
Pēc raidījuma rīcībā esošās neoficiālās informācijas, LZS valdes sēdē, kur tika lemts par startu pašvaldību vēlēšanās, Gailis minēts kā iespējamais Rīgas mēra amata kandidāts, taču viņa kandidatūra partijā vēl tikšot vērtēta pēc iepazīšanās ar socioloģisko aptauju datiem.

Gailis premjera amatu ieņēma no 1994. līdz 1995.gadam, un daudziem viņa valdīšanas laiks saistās ar «Bankas Baltija» krahu, atgādināja LTV.

LZS Rīgas mēra amatam vētījot vēl arī citus kandidātus, kuru vidū esot arī partijas jauniešu organizācijas pārstāvis, ziņoja «Panorāma».

Zaļo un zemnieku savienībā ietilpstošā Latvijas Zaļā partija pašvaldību vēlēšanās plāno startēt atsevišķi un Rīgas mēra amatā vēlas redzēt uzņēmēju Gunti Belēviču.

Pašvaldību vēlēšanas Latvijā notiks 1.jūnijā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru