trešdiena, 2013. gada 13. februāris

Ķirsona Deli atvēršana gaidāma marta vidū; investīcijas varētu sasniegt miljonuSabiedriskās ēdināšanas kompānijas a/s Lido īpašnieka un padomes priekšsēdētāja Gunāra Ķirsona dibinātā uzņēmuma SIA K.E.Projekti pirmo projektu - veikalu-ēstuvi Ķirsona Deli - plānots atklāt līdz marta vidum, atklāja G. Ķirsons.
Jauno ēstuvi plānots atklāt Rīgā, Stirnu ielā. Līdz tam vēl ir jāsagaida un jāuzmontē iekārtas no Vācijas, kas Latvijā nonāks līdz februāra beigām. Jaunās ēstuves nosaukums būšot Ķirsona Deli.

Iepriekš jau ziņots, ka aptuvenās investīcijas šajā projektā būs ap vienu miljonu eiro jeb 700 tūkst. latu. Taču, ņemot vērā sadārdzinājumu 35 - 40% apmērā, ko veido nepieciešamo iekārtu izmaksas, jaunās ēstuves izmaksas varētu sasniegt pat vienu miljonu latu. Līdzekļus projektā investējis Latvijas miljonāru sarakstos daudzkārt minētais uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš.
Savukārt, jautāts par Lido paplašināšanos Somijā, G. Ķirsons norādīja, ka patlaban šis projekts ir apturēts uz neilgu laiku. «Sākumā atvērsim ēstuvi Stirnu ielā, tad kādus aptuveni divus mēnešus novērosim, kas vēl ir veicams, lai ēstuve darbotos pilnvērtīgi. Pēc tam, apkopojot Stirnu ielas restorāna pieredzi, pievērsīsimies Somijas projektam,» viņš stāstīja.
G. Ķirsons arī atklāja, ka jaunā ēstuve Stirnu ielā nebūs vienīgais uzņēmuma K.E.Projekti projekts. Proti, pēc šī restorāna atvēršanas uzņēmējs plāno atrast jaunus zemes gabalus Rīgas teritorijā, kur strādāt jau pie nākamā veikala-ēstuves projekta.
Jautāts, vai arī nākamā jaunā projekta investors varētu būt J. Krūmiņš, G. Ķirsons vien teica, ka viņam patlaban šķiet, ka nē. Taču viņš arī vēl neatklāja, kas varētu būt jaunās ieceres investors.
Uzņēmums K.E. Projekti dibināts 20. septembrī. Tā vienīgais valdes loceklis ir kompānijas Lido attīstības vadītājs Juris Roganovs. K.E.Projektu pamatkapitāls ir 2000 latu. Uzņēmums pilnībā pieder Ķirsonam.
Ķirsonam pieder arī 100% kompānijas Lido kapitāldaļu, 50% kapitāldaļu uzņēmumā Zaļā zeme Lido un 50% kapitāldaļu uzņēmumā Daugmales projekti.
Jau ziņots, ka 2011.gadā Lido izdevies atgriezties pie peļņas gūšanas, liecina Firmas.lv informācija. 2010. gadā Lido strādāja ar 9,615 miljonu latu zaudējumiem, bet 2011. gadā gūta 1,03 miljonu latu peļņa. Lido apgrozījums pieaudzis par 2,1% - no 17,64 miljoniem latu 2010. gadā līdz 18,01 miljonam latu 2011. gadā.
2011. gada beigās Lido struktūrā ietilpa centrālais birojs, astoņi restorāni Rīgā, ražošanas bāzes Rīgā, Ķengaraga ielā, kā arī divi kulinārijas veikali Rīgā un Liepājā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru