otrdiena, 2013. gada 5. februāris

Izlases treniņiem pievienojies arī Miķelis RēdlihsLatvijas hokeja izlases treniņiem pirms gaidāmā olimpiskās kvalifikācija turnīra šodien pievienojušies visi uzaicinātie spēlētāji, viņu vidū arī nesen galvas traumu guvušais uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Kā zināms, pirmajā treniņā pirmdien uz ledus darbojās 20 hokejisti. Otrdien izlases rindām pievienojušies arī vārtsargs Ervīns Muštukovs, aizsargi Georgijs Pujacs un Māris Jass, kā arī uzbrucēji Mārtiņš Cipulis, Aleksandrs Ņiživijs un Miķelis Rēdlihs.

Rēdliha, kurš piektdien KHL kluba Jaroslavļas «Lokomotiv» rindās iedzīvojās galvas savainojumā, dalība izlasē bija zem jautājuma zīmes. Taču tagad noskaidrojies, ka gūtais savainojums nav nopietns un uzbrucējs varēs doties laukumā.

Uzbrucēji bija sadalīti šādos virknējumos - Lauris Dārziņš, Jānis Sprukts un Mārtiņš Karsums; Cipulis, Armands Bērziņš un Miks Indrašis; Ņiživijs, Ronalds Ķēniņš un Roberts Jekimovs; Gints Meija, Juris Štāls, Vitālijs Pavlovs, Andris Džeriņš un Miķelis Rēdlihs. Tāpat uz ledus bija aizsargi Sandis Ozoliņš, Pujacs, Jass, Oskars Bārtulis, Krišjānis Rēdlihs, Artūrs Kulda, Arvīds Reķis, Oskars Cibuļskis un Kristaps Sotnieks.

Uz izlasi šoreiz nav izsauktsRīgas «Dinamo» aizsargs Guntis Galviņš un uzbrucējs Raitis Ivanāns, bet tai nevar palīdzēt Ziemeļamerikā spēlējošie Kaspars Daugaviņš un Zemgus Girgensons.

No ceturtdienas līdz svētdienai Latvijas izlase «Arēnā Rīga» aizvadīs Soču olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru, kurā par vienīgo ceļazīmi uz Olimpiādi sacentīsies ar Franciju, Kazahstānu un Lielbritāniju.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru