trešdiena, 2013. gada 13. februāris

iPhone 5 tikai piektajā vietāVeicot 320 000 viedtālruņu un planšetdatoru lietotāju aptauju sešās valstīs, amerikāņu tirgus izpētes kompānija OnDevice Research secinājusi, ka ar jaunāko no Apple viedtālruņiem tā lietotāji nemaz nav tik apmierināti.
No 320 000 aptaujā iesaistītajiem mobilo sakaru lietotājiem 93 825 bijuši ASV iedzīvotāji, un viņu vidū valda diezgan liela vienprātība attiecībā uz viedtālruņiem, kuri visvairāk spēj apmierināt vajadzības, – tās ir mobilās ierīces ar Android operētājsistēmu, vēsta CNet.com.

Ar 8,23 ballēm lietotāju apmierinātības reitingā Apple iPhone 5 atrodas vien piektajā vietā aiz Motorola Atrix HD (8,57), Motorola Droid Razr M (8,5), HTC Rezound 4G (8,32) un Samsung Galaxy Note 2 (8,26).

«Apple radīja aizvadītās desmitgades revolucionārāko ierīci, taču citi ražotāji to ir panākuši un šobrīd bauda apmierinātāku lietotāju uzticību,» saka OnDevice Research mārketinga vadītāja Sāra Kvinna.

Lielbritānijā, kas ir starp sešām aptaujā iekļautajām valstīm, Apple iPhone 5 klājās labāk. Šeit lietotāju apmierinātības ziņā iPhone 5 (8,21 balle) zaudē tikai HTC One X (8,47). Trešajā vietā atrodas Samsung Galaxy Note 2 (8,18), ceturtajā - Samsung Galaxy S III Mini (8,18) un piektajā – Samsung Galaxy S III.

Ja aplūko patērētāju apmierinātību ar zīmoliem, tad Apple ASV atrodas pirmajā vietā, bet tam seko Google, Motorola, HTC, Nokia un SonyEricsson. Samsung nezināmu iemeslu dēļ ieņēmis vienu no pēdējām vietām, atzīmē CNet.com.

Aptauja tika veikta laika posmā starp 2012.gada jūliju un 2013.gada janvāri. Tā norisinājās ASV, Lielbritānijā, Francijā, Vācijā, Japānā un Indonēzijā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru