otrdiena, 2013. gada 12. februāris

Baumas par nākamo iPhone modeļu specifikācijāmDažādos blogos un tehnikas vietnēs parādās baumas par nākamajiem iPhone modeļiem. Plaša krāsu gamma, plastmasas korpuss un jaudīgāks procesors ir tikai daļa no tā, ko varētu iemantot nākamie Apple viedtālruņi.

Kā liecina kādas Ķīnas tīmekļa vietnes sniegtā informācija, tad attēli, uz kuriem balstītas baumas,  ir iegūti no Foxconn rūpnīcas, kur, kā zināms, ražo daļu no Apple ierīcēm.
Ķīnas blogeris Old Yao gan paziņojis, ka, pēc viņa rīcībā esošajām ziņām, potenciālais iPhone 5S izskatās tieši tāpat kā iepriekšējais modelis, kamēr sestais iPhone būšot garāks, platāks un tievāks. Tiek arī baumots, ka abas ierīces varētu debitēt jau šogad.

Kāds cits apskatnieks ziņojis, ka nākamajam modelim būšot ātrāks procesors, pirkstu nospiedumu lasītājs, labāka kamera un jaudīgāka LED zibspuldze.

Tiek izplatīta neoficiāla informācija, ka iPhone pēctecis būšot nedaudz lētāks, taču 7,6 mm biezo alumīnijā ietērpu nomainīs nedaudz biezākais 8,2 mm plastmasas korpuss, kurš būšot pieejams 6 krāsās.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru