trešdiena, 2013. gada 16. janvāris

Zināms pagājušā gada iekārotākais darba devējsPērn iekārotākais darba devējs Latvijā bijusi AS «Latvenergo».
To atklāj personāla atlases uzņēmuma SIA «Working Day Latvia» veiktā aptauja.

Par otru iekārotāko darba devēju atzīts SIA «Lattelecom», trešajā vietā ierindojusies AS «Swedbank», ceturtajā - LMT, piektajā - VAS «Latvijas Valts meži», sestajā - SIA «Statoil Latvija», septītajā - Latvijas Banka, astotajā - AS «Latvijas Gāze», devītajā - VAS «Latvijas Dzelzceļš», bet desmitajā - AS «Air Baltic Corporation».

Pētījums «Iekārotākais darba devējs 2012» tika veikts interneta vidē 2012. gada decembrī un 2013. gada janvārī. Tajā piedalījās 2000 respondenti. Šāds pētījums Latvijā norisinās sesto gadu.

2012. gada «iekārotāko» darba devēju līderu augšgalā, būtiski pakāpjoties, ir iekļuvuši divi darba devēji - SIA «Draugiem», pakāpjoties par 28 vietām, ieņēmis 12.vietu. Savukārt SIA «Accenture» Latvijas filiāle, pakāpjoties par 25 vietām, ieņēmusi 20.vietu. «WorkingDay» uzskata, ka tas varētu būt saistīts ar IT speciālistu trūkumu darba tirgū - darba devējiem ir īpaši jāpiestrādā pie tēla spodrināšanas, lai uzvarētu cīņā par talantīgākajiem šīs jomas speciālistiem. Savukārt SIA «Latvijas Mobilais Telefons» pēc vairāku gadu atrašanās 1. vai 2. vietā, šogad pirmo reizi ir noslīdējis uz 4. vietu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru