ceturtdiena, 2013. gada 31. janvāris

Uz Salu tilta izveidojušās bedres, noteikts ātruma ierobežojums 30 km/hNoteikts atļautā ātruma ierobežojums līdz 30 km/h uz Salu tilta kompleksa estakādes pār Bieķeņgrāvi, informē Rīgas dome (RD). Braukšanas ātruma ierobežojums noteikts ar saistībā ar satiksmei bīstamām bedrēm, kas uz estakādes veidojušās straujas gaisa temperatūras maiņas ietekmē.
Lai veiktu avārijas bedru labošanu, uz Salu tilta kompleksa estakādes pār Bieķēngrāvi slēgta transportlīdzekļu kustība vidējā braukšanas joslā Jūrmalas virzienā un labajā malējā joslā pilsētas centra virzienā. Satiksmes ierobežojumi tiks atcelti pabeidzot avārijas bedru remontu.
RD norāda, ka Satiksmes departaments uzdevis SIA Rīgas tilti nodrošināt diennakts Salu tilta brauktuves kontroli, lai nekavējoties uzsāktu satiksmes drošībai bīstamo avārijas bedru remontu. Satiksmes departaments informēs par noteiktā braukšanas ātruma ierobežojuma atcelšanu.
RD atgādina, ka Salu tilta renovāciju plānots uzsākt 2014./2015.gada būvdarbu sezonā. Līdz rekonstrukcijas darbu uzsākšanai, Satiksmes departaments, lai novērstu satiksmei bīstamas situācijas, ikdienas uzturēšanas darbu ietvaros veic atsevišķu tilta konstrukciju remontdarbus.
Latvijas Televīzija trešdienas vakarā vēstīja, ka uz Salu tilta tikuši sabojāti vairāki transportlīdzekļi. Arī sociālajā portālā Twitter autovadītāji pauda savu neapmierinātību ar uz Salu tilta izveidojušos situāciju.
Ceturtdien par situāciju uz Salu tiltu un Rīgas ielām Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks sasaucis operatīvo sanāksmi. Tajā piedalīsies RD Satiksmes un transporta komitejas vadība, Satiksmes departamenta amatpersonas un SIA Rīgas Tilti speciālisti. Sapulce paredzēta plkst. 12:00 RD priekšsēdētāja vietnieka kabinetā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru