ceturtdiena, 2013. gada 17. janvāris

Savickis par Ņiživija un Karla došanos uz citām komandāmKontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» padomes priekšsēdētājs Juris Savickis pastāstījis, kāpēc klubs šķīrās no diviem spēlētājiem, kā arī norādīja, ka viņi var nebūt vienīgie, kuri šosezon atstāj komandu.

«Katrs gadījums ir jāizvērtē atsevišķi. Par Ņiživiju. Ja papētīsim statistiku, tad ieraudzīsim, ka viņš laukumā šosezon bija mazāk nekā citus gadus un vairs nedeva to pienesumu, ko agrāk. Uzskatu, ka ar Ņiživija aizbraukšanu komandas sniegums nepazemināsies. Pavērsies iespēja pārbaudīt kādu no jaunajiem spēlētājiem. Karla gadījumā mums bija izdevīgs piedāvājums no Šveices. Viņi izrādīja iniciatīvu, un arī pats spēlētājs gribēja braukt izmēģināt spēkus Šveicē. Par Karlu saņēmām labu kompensāciju, kas mums noderēs, komplektējot komandu jau nākamajai sezonai,» Savickis sacījis intervijā laikrakstam «Diena».

«Neslēpšu, ka ir interese par pāris mūsu vietējiem spēlētājiem. Piemēram, vienā gadījumā ir piedāvājumi no trim Krievijas klubiem, kuri grib pastiprināt sastāvu pirms Gagarina kausa izcīņas. Mēs nesteidzamies. Ja tiešām visas izredzes iekļūt play-off būs zudušas, tad šo jautājumu izskatīsim. Mums ir jādomā arī par nākamo sezonu.»

Kluba pārstāvis noliedz izskanējušo informāciju, ka «Dinamo» vairs nepretendē uz vietu Gagarina kausa izcīņā.

«Tā nebūt nav. Svarīgas būs turpmākās spēles. Vēl ir palikušas desmit spēles (saruna notika pirms mača ar SKA - aut.). Maksimāli iespējamā punktu summa ir trīsdesmit. Esam parēķinājuši, ka, sapelnot divdesmit punktus un pie labvēlīga citu komandu spēļu iznākuma, pastāv vēl izredzes iekļūt play-off,» teic Savickis.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru