ceturtdiena, 2013. gada 24. janvāris

LMT prezidents: divi būtu par maz, bet četri jau par daudz«Trīs operatori ir diezgan optimāls skaits. Divi būtu par maz, bet četri jau par daudz,» tā, runājot par mobilo sakaru operatoru skaitu Latvijā, intervijā laikrakstam Neatkarīgā sacījis LMT prezidents Juris Binde.
«Ir arī negatīvi piemēri - Dānija, kur uz aptuveni 5 miljoniem iedzīvotāju ir 8 operatori un vēl kādi 50 virtuālie operatori. Tur šī cīņa notiek vēl briesmīgāk un rezultāts ir tāds, ka Dānijā ir diezgan sliktas kvalitātes pakalpojums,» viņš skaidrojis.
«Telekomunikācijas ir ilgtermiņa bizness, un reālais atmaksāšanās laiks, atkarībā no tehnoloģijas, ir ne mazāks par pieciem gadiem,» intervijā norādījis LMT prezidents.
Jautāts par LMT informatīvo tālruni - to sazvanīt ir diezgan sarežģīti, J. Binde atbildējis: «Šī ir problēma, ar kuru cīnāmies visu laiku, jo neatkarīgi no tā, cik daudz cilvēku strādātu šajā informatīvajā dienestā, vienmēr viņu izrādās par maz. Daudzos gadījumos cilvēkiem vienkārši gribas parunāties ar dzīvu operatoru, un tas rada šo pārslodzi. Šobrīd tas jūtams vairāk, jo līdz ar viedtālruņu un sarežģītāku lietotņu izplatību rodas arvien vairāk jautājumu. Mūsu speciālisti cenšas palīdzēt konfigurēt telefonu tā, lai tas normāli pildītu savas funkcijas.»
Savukārt, runājot par Latvijas attīstību, J. Binde akcentējis: «Gribētu piekrist premjera Valda Dombrovska Jaungada uzrunā teiktajam, kad viņš teica - veiksmes stāsts būs tad, kad katrs darīs to, lai šis veiksmes stāsts būtu viņam pašam. Nebūs laimes lāča, kas atnāks no malas un visas lietas sakārtos. Valdība nevar atrisināt visas problēmas. Ja atceramies Tautas frontes un Atmodas laikus, tad - kāpēc mēs sasniedzām izvirzītos mērķus? Tāpēc, ka iesaistījās visa tauta, visa tauta piedalījās un absolūti lielākā daļa neuzdeva jautājumu - kas man par to būs vai kur ar to es varēšu kaut ko nopelnīt? Ja šāda uz pozitīvu mērķi vērsta enerģija tiek pielikta noteiktā virzienā, tad rezultāts arī ir pozitīvs. Ja notiek ņaudēšana, ka viss ir slikti, visi zog un neviens nekā nedara, tad nekas arī nenotiek, jo jebkuras pārmaiņas jāsāk pašam ar sevi. Ja gribi sākt dzīvot labāk, tad sāk kaut ko darīt, lai dzīvotu labāk.»
«Pamatvērtības Latvijā ir formulētas Annas Brigaderes darbā Dievs, Daba, Darbs, un nav jāizdomā nekāda jauna ideoloģija. Bez darba neviena vērtība nerodas. Ja nestrādās, tad arī nedzīvos labāk,» laikrakstam skaidrojis LMT prezidents.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru