trešdiena, 2013. gada 16. janvāris

LHF padzen Ciprusu no Latvijas valstsvienības trenera amataLatvijas Hokeja federācija (LHF) šodien no trenera pienākumu pildīšanas atstādināja Latvijas izlases galvenā trenera Teda Nolana palīgu Aigaru Ciprusu, vēsta LHF.

«Apollo» jau ziņoja, ka LHF prezidents Kirovs Lipmans bija neapmierināts, ka Cipruss pieņēmis darba piedāvājumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) klubā Viļņas «Baltika», bet par to neinformēja LHF.

Šodien federācijas valdes sēdē nolemts, ka Cipruss vairs neturpinās darbu ar valstsvienību.

Lipmans uzsvēra, ka Cipruss nav bijis godīgs, pieņemot Viļņas «Baltika» priekšlikumu, neinformējot par to LHF vadību. Tuvākajā laikā būs zināms jauns Teda Nolana palīgs, citēts federācijas mājas lapā.

Interesanti, ka Cipruss pie izlases stūres sāka strādāt tikai pērnā gada novembrī. Toreiz  trenerim jautāja: «Pieņemot šo piedāvājumu nebiedē, ka var atkārtoties iepriekšējie notikumi, kad Kirovs Lipmans pēc pirmā čempionāta atlaida nesen pieņemto ģenerālmenedžeri Sandi Ozoliņu, bet šogad durvis jau pirmajā gadā tika parādītas Artim Ābolam un Viktoram Ignatjevam?»

Savukārt ciprusa atbilde bija sekojoša: «Man šķiet, ka bieži pārvērtējam šīs situācijas un mēģinām atrast vainīgos, bet skaidrs, ka trenera darbs nav no vieglākajiem un ir jāuzņem jebkura kritika – laba vai slikta. Bet, ja tu baidies, tad nav jēgas strādāt, drīzāk jādomā, ko varam uzlabot.»

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru