otrdiena, 2013. gada 22. janvāris

«Dinamo» «bullīšos» zaudē Rēdliham un «Lokomotiv»

Rīgas «Dinamo» hokejisti KHL regulārā čempionāta mačā šovakar savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 piekāpās Miķeļa Rēdliha pārstāvētajai Jaroslavļas «Lokomotiv» komandai.

Rīgas «Dinamo» un Jaroslavļas «Lokomotiv» 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1).
Indrašis (Cibuļskis, Karsums, 56); Kručiņins (Averins, Plotņikovs, 47), J. Petrovs (65, p.m.).
Vārtsargi: Jučers (29/28) - Senfords (22/21).
Soda minūtes: 10-6.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo maču šodien aizsardzībā savainoto Reķi aizstāja bijušais komandas kapteinis Galviņš, uzbrukumā pirmajā maiņā darbojās Karsums, Ščehura un Indrašis, otrajā maiņā spēlēja Žirū, Džeriņš un Džonsons, trešajā virknējumā kopā ar Pavlovu darbojās Skvorcovs un Meija, bet ceturtajā maiņā šovakar spēlēja Biezais, Bičevskis un Ivanāns.

Pirmajās 20 minūtēs abām komandām nebija daudz reālu vārtu gūšanas izdevību. «Lokomotiv» komanda divreiz izpelnījās tiesības spēlēt vairākumā, tomēr arī šajā laikā Jučeru pārspēt neprata. Pirmās trešdaļas izskaņā arī «Dinamo» vairāk nekā minūti spēlēja piecatā pret četriem, izveidoja pāris labus momentus, taču rezultāts nemainījās.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē cīņa laukumā kļuva asāka, jo īpaši aktīvam esot Jēkabam Rēdliham, kurš iesaistījās konfliktos gan pie saviem, gan pretinieku vārtiem. Abām komandām bija pa divām iespējām spēlēt vairākumā, taču arī šoreiz Jučers un Senfords palika nepārspēti. Perioda otrajā pusē viesi vēlreiz nesekmīgi spēlēja vairākumā, tādējādi pēc otrās trešdaļas vārti joprojām nebija gūti.

Trešā perioda 7. minūtē mača rezultāts beidzot tika atklāts - Averins izdarīja metienu, Jučers ripu atvairīju, taču tā nonāca pie Alekseja Kručiņina, kurš izvirzīja viesus vadībā - 0:1. Pēc zaudētajiem vārtiem «rīdzinieki» metās atspēlēties un nepilnas piecas minūtes līdz spēles beigām Miks Indrašis atkārtoja pērn Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā izpildīto meistarstiķi, no aizvārtes uz nūjas ieceļot ripu pretinieku vārtos - 1:1.

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā pārāki izrādījās «Lokomotiv» hokejisti - vienīgos vārtus guva Jurijs Petrovs (1:2).

Nākamās trīs spēles «Dinamo» komanda aizvadīs izbraukumā, tiekoties ar Habarovskas «Amur» (sestdien), Novokuzņeckas «Metallurg» (pirmdien) un Novosibirskas «Sibirj» (trešdien), bet regulārās sezonas atlikušos trīs mačus «rīdzinieki» aizvadīs pēc Soču olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra februāra vidū.