ceturtdiena, 2013. gada 10. janvāris

Bite info tālruņa 1601 statistika: Bite klientiem patīk savādāka automātiskā atbildētāja balss un anekdotesBite apkopojuši statistiku par to, cik daudzi viņu klienti novērtē informatīvā tālruņa 1601 izklaidējošās iespējas – savādāku balsi un anekdotes.

Parasti zvanot uz klientu apkalpošanas tālruņiem, pirmais, ko dzirdam, ir automātiskais atbildētājs – pieklājīgi, bet formāli un bezpersoniski. Mēs Bitē prātojām, kā lai informācijas saņemšana klientam ir interesantāka nekā tas ierasts līdz šim. Ja klients smaida un pēc zvana noliek klausuli labā noskaņojumā – tas ir arī mūsu prieks.

Pagājušajā gadā izveidojām “sexy” sveicienbalsi mūsu automātiskajam atbildētājam! Pieaicinājām šarmanto aktrisi un dziedātāju Vitu Balčunaiti, jo viņas balsi uzskatījām par vispiemērotāko. Statistika rāda, ka 27 258 klientu nomainījuši ierasto operatora uzrunu uz “sexy” kopš esam to izveidojuši. Tas ir gandrīz tikpat daudz, cik iedzīvotāju Valmierā! Protams, ka koķeta uzruna var būt cik uzjautrinoša un intriģējoša, tik mulsinoša – arī tādas atsauksmes saņemam no cilvēkiem. Tādos gadījumos piedāvājam pārslēgt sveicientoni atpakaļ uz mūsu paša darbinieka Oskara balsi.
Ja vēlies pārslēgt autoatbildētāja balsi, uzreiz pēc automātiskās atbildes sākuma, nospied “6″.
Ir klienti, kas, dzerot savu rīta kafiju, uzzvana uz mūsu informatīvo tālruni, lai noklausītos anekdoti. Trešdaļa mūsu klientu ir noklausījušies kādu anekdoti un turpina to darīt regulāri – tie ir vidēji 2000-3000 zvanītāju dienā. Priecājamies, ka daudzi klienti zvana un izstāsta savu anekdoti un, ja tādu varētu atskaņot arī bērniem, liekam to savā anekdošu krājumā. Lai dzirdētu anekdoti, uzzvanot Bite info tālrunim 1601, pēc savienojuma jānospiež “4″.

Šie ir tikai pāris veidi tam kā Bite, kā citādā kompānija, var padarīt klientu ikdienu kaut nedaudz jaukāku!

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru