trešdiena, 2013. gada 9. janvāris

Austrālijas komandējuma lieta: lūdz sākt kriminālprocesu


Saistībā ar izskanējušo informāciju par kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes komandējumu Austrālijā, portāls «pietiek.com» otrdien vērsās ar iesniegumu Valsts policijā.
Portāls vēstī, ka 2220 lati, kas iztērēti aviobiļetēm, nav nemaz tik lēti, jo pašlaik, iegādājoties biļetes turp un atpakaļ šajā maršrutā uz marta vidu, tā izmaksās aptuveni 900 latu. Tikmēr ministres biļete izmaksājusi vairāk nekā divreiz dārgāk.

«Saistībā ar to jau publiski izskanējušas aizdomas par to, ka šajā gadījumā varētu būt izmantoti kādas «draudzīgas» tūrisma firmas pakalpojumi: rēķins par aviobiļetēm ministrijai varētu būtu piestādīts par vienu personu – ministri, savukārt tūrisma firma par šo valsts apmaksāto summu nodrošinājusi aviobiļeti arī ministres dzīvesbiedram,» vēstī portāls.

«Tā kā Kultūras ministrija ir oficiāli paziņojusi, ka ministres ceļa izdevumi bijuši vairāk nekā 2200 latu, mediju informācija liek domāt, ka puse no šīs summas varētu būt izkrāpta valstij, lai izmantotu ministres dzīvesbiedra vajadzībām,» norādīts «pietiek.com» iesniegumā, kas adresēts Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim.


Portāls aicina Valsts policiju uzsākt kriminālprocesu, lai izvērtētu iespējamu noziedzīgu nodarījumu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru