trešdiena, 2012. gada 5. decembris

Ušakovs: Rīgas dome varētu būt viena no godīgākajām iestādēm valstī


Rīgas mērs Nils Ušakovs uzskata, ka nedz viņam pašam nedz viņa vadītajai pašvaldībai tādu īstu korupcijas skandālu nemaz nav bijis. Arī vietnieka Andra Amerika iesaukai - Misters Divdesmit, pamatojumu viņš neredz.
Intervijā žurnālam Playboy jautāts, kā izdevies pēc skandāliem (vairākas skaļas korupcijas lietas, nopludināta elektroniskā sarakste ar medijiem) no ūdens allaž iziet sausam, mērs iebilst, ka pašam viņam īstu skandālu nemaz neesot bijis: «Paga, paga. Mums domē ir vairāk nekā 25 000 darbinieku. Ja mēs sadalīsim gadījumu skaitu uz darbinieku skaitu, mēs būsim viena no godīgākajām iestādēm valstī. Mūs apsteigs tikai daži bērnu dārzi. Nu, beidziet!».

Tāpat viņš norāda, ka savam politiskajam partnerim, vicemēram Andrim Amerikam uzticas. «Uz doto brīdi». Jautāts, vai viņam nav nojautas, kāpēc A. Amerikam ir iesauka Misters Divdesmit, N. Ušakovs atbild: « Viņam ar šo iesauku baigi nav paveicies, kāds pajokoja, un tā pielipa. Bet es aicinu un lūdzu visus, kas var pierādīt, ka Ameriks kādreiz ir ņēmis 20 procentus vai vispār kādus procentus, iet uz KNAB un visu to izstāstīt. Ja neuzticas KNAB, cilvēks var iet uz Valsts policiju, Ģenerālprokuratūru – jebkuru iestādi pēc izvēles un ziņot.» Tāpat viņš atzīst, ka būtu pārsteigts, ja baumas par A. Amerika negodīgumu izrādītos patiesas.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru