pirmdiena, 2012. gada 3. decembris

«Dinamo» otro reizi sezonā zaudē «Traktor» hokejistiem

KHL regulārās sezonas spēli izbraukumā šodien aizvadīja Rīgas «Dinamo» komanda, kura Čeļabinskā tikās ar vietējiem «Traktor» hokejistiem.
Uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja «Traktor» komanda, uzvarot «Dinamo» otro reizi sezonā un kļūstot par Austrumu konferences līderiem.

Treneri ārpus pieteikuma bija atstājuši Miku Indraši un Ģirtu Ankipānu, bet sastāvs mačam bija šāds: Mikaels Telkvists, Māris Jučers, Guntis Galviņš, Arvīds Reķis, Metjū Karls, Kristaps Sotnieks, Rodrigo Laviņš, Mārtiņš Porejs, Mārtiņš Karsums, Džeimijs Džonsons, Kaspars Daugaviņš, Aleksandrs Ņiživijs, Pols Ščehura, Aleksandrs Žirū, Roberts Bukarts, Andris Džeriņš, Gints Meija, Raitis Ivanāns, Māris Bičevskis,Gunārs Skvorcovs, Elvijs Biezais.

Spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņā, kurā vairāk gan uzbruka «Dinamo», taču nevienai komandai neizdevās atklāt rezultātu. Pirmā perioda 8. minūtē iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā ieguva mājinieki, taču realizēt viena vīra pārsvaru neizdevās. Perioda 13. minūtē divas minūtes nopelnīja Gunārs Skvorcovs, bet nedaudz vēlāk ripu pāri aizsargstiklam izmeta Laviņš un viesi palika trijatā.

Andrim Džeriņam izdevās aizmukt vienam pret vārtsargu, taču atklāt rezultātu nesanāca, bet jau pēc dažām sekundēm Andrejs Kosticins vairākumā panāca 1:0. Pirmās trešdaļas izskaņā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, bet rezultāts palika nemainīgs.

Otrā trešdaļa iesākās ar laukuma saimnieku viena vīra pārsvaru, jo pirmajā periodā saņemto sodu joprojām izcieta Žirū. «Traktor» neizdevās realizēt vairākumu, bet pēc tā viņi turpināja apdraudēt viesu vārtus un perioda pirmo pusi praktiski visu laiku pavadīja «Dinamo» aizsardzības zonā. Līdzīga aina bija arī trešdaļas otrajā pusē, kad mājinieki vairākkārt apdraudēja Telkvista vārtus, bet «rīdzinieki» tikai epizodiski pārgāja pāri centram. «Dinamo» izdevās pretinieku spiedienu izturēt un pēc otrā perioda laukuma saimniekiem joprojām piederēja minimāls pārsvars 1:0.

Pēdējā trešdaļa iesākās ar «Traktor» noraidījumu, kad divas minūtes par Džeriņa nogāšanu saņāma Maksims Jakuceņa, bet viesiem bija nepieciešamas dažas sekundes, kad Mārtiņš Porejs ar spēcīgu metienu no zilās līnijas pārspēja Vladislavu Fokinu. Pagāja trīs minūtes un laukuma saimnieki atkal izvirzījās vadībā, kad Telkvista atsisto ripu vārtos raidīja Konstantīns Panovs.

Pēc zaudētajiem vārtiem «Dinamo» ieguva divu vīru skaitlisko pārsvaru un pusotru minūti spēlēja pieci pret trīs, tomēr gūt otros vārtus neizdevās. Perioda vidū viesiem bija vēlreiz lielais pārsvars, taču arī tas palika neizmantots, bet pēdējā minūtē trešos vārtus guva «Traktor», kad 3:1 panāca aizsargs Derons Kvints.

Atgādinām, ka abas komandas jau šogad spēlēja Rīgā, kad uzvaru ar rezultātu 5:3 izcīnīja «Traktor».