otrdiena, 2012. gada 27. novembris

Tele2 maksātnespējas prasītājs neesot nasks algu maksāšanāSIA Telekomunikāciju šķīrējtiesa komercdirektoru Kasparu Laurovu, kura uzņēmums par it kā neatdotu parādu pieprasījis mobilo sakaru operatora SIA Tele2 maksātnespēju, piemeklējušas kārtējās nepatikšanas - darbinieki vaino viņu algas nemaksāšanā.
Novembra vidū Laurova vārds izskanēja saistībā ar vēl kādu strīdu - viņam piederošais uzņēmums SIA MM Trade nepildīja uzņemtās saistības pret VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) par vēsturiskas piecstāvu ēkas nomu Vecrīgā, Audēju ielā 7.

Tāpat viņš preses uzmanība lokā nonācis saistībā ar pārvadājumiem ar kuģīšiem pa Rīgas kanālu. Konkurenti viņu vainojuši negodīgā rīcībā, bet Laurovs izteicis aizdomas par konkurentu politisku lobēšanu.
Laikraksts Vesti Segodņa šodien raksta, ka Laurova pārstāvētā firma Riga Cruises Company nav samaksājusi algu starp Rīgu un Doles salu kursējošā upes kuģa Bērze kapteinim Aleksandram Levinam. Turklāt Levins apgalvojis, ka firma izplatījusi nereģistrētas biļetes par braucieniem ar kuģi.
Laurovs gan Levina apgalvojumus noliedz un apgalvo, ka viņš atlaists par alkohola lietošanu darba laikā. Tomēr laikrakstam, aptaujājot vairākas iesaistītās personas, nav izdevies gūt apstiprinājumu Laurova versijai.
Kā ziņots, Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa šodien skatīs Telekomunikāciju šķīrējtiesas prasību par Tele2 maksātnespēju saistībā ar 45 000 latu parāda neatmaksāšanu.
Tele2 Juridisko un regulēšanas lietu daļas vadītājs Aigars Evertovskis šo Telekomunikāciju šķīrējtiesas rīcību nodēvēja par šokējošu un nepamatotu. Tele2 izskatīs iespēju vērsties tiesā par naudas izspiešanas mēģinājumiem.
Saskaņā ar Firmas.lv informāciju uzņēmuma Telekomunikāciju šķīrējtiesa vienīgā īpašniece ir 78 gadus vecā Valeska Kalniņa. Uzņēmuma apgrozījums 2011.gadā bija 71 791 lats, bet peļņa 6860 lati. 2010.gadā uzņēmums apgrozījis 10 379 latus, bet nopelnījis - 1035 latus.
Zvērināta tiesu izpildītāja Vita Galvāne šogad uzņēmumam Telekomunikāciju šķīrējtiesa piemērojusi visu veidu pārreģistrācijas aizliegumu, liecina Firmas.lv dati. Aizliegumi reģistrēti arī firmai Riga Cruises Company.
Tele2 ir Tele2 AB grupas uzņēmums, kas ir viena no Eiropas lielākajām telekomunikāciju kompānijām un nodrošina mobilos sakarus, datu pārraidi, fiksētos telekomunikāciju un interneta pakalpojumus vairāk nekā 36 miljoniem klientu 11 valstīs. Latvijā Tele2 pakalpojumus lieto vairāk nekā miljons klientu.
Šā gada deviņos mēnešos Tele2 apgrozījums bija 60,5 miljoni latu, bet EBITDA jeb peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas - 21,5 miljoni latu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru