otrdiena, 2012. gada 13. novembris

Savickis: Sadarbība ar Somijas klubu ir jāturpina Sadarbība ar Somijas otrās spēcīgākās līgas - «Mestis» - komandu Joensū «Jokipojat» ir jāturpina arī nākotnē, paudis Rīgas «Dinamo» padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Savickis intervijā portālam «yle.fi» atzinis, ka ir pateicīgs komandas bijušajam galvenajam trenerim Pekam Rautakallio par šādas savstarpējas sadarbības aizsākšanu, un norāda, ka «Dinamo» vēlas iesākto sadarbību turpināt.

«Jokipojat» komanda esot lieliska vieta, kur attīstīties tiem jaunajiem spēlētājiem, kuri netiek komandas pamatsastāvā un vecuma ierobežojuma dēļ vairs nedrīkst spēlēt Jaunatnes hokeja līgā (MHL). Pašlaik Joensū komandas krāsas pārstāv Mārtiņš Jakovļevs un Vitālijs Pavlovs.

«Mēs sadarbojamies ar «Jokipojat» komandu, jo pazīstam kluba menedžeri un īpašnieku. Viņi bija Rīgā, un mums ir izveidojies ciešs kontakts,» par sadarbības pirmsākumiem pastāstīja Savickis. «Esam ieinteresēti sadarboties ar šo komandu un Somijas hokeju kopumā.»

Tāpat Savickis cer, ka abi Somijas komandā spēlējošie Latvijas hokejisti pilnveidosies savā meistarībā un tas nāks par labu gan «Dinamo», gan Latvijas izlasei. «Somijas un Latvijas iedzīvotāju mentalitātes ir ļoti līdzīgas gan sadzīvē, gan ledus laukumā, tādēļ ceru, ka mūsu spēlētājiem šī klubu savstarpējā sadarbība nāks tikai par labu,» optimistisks ir Savickis.

Jau vēstīts, ka augusta vidū Rīgas «Dinamo» izīrēja «Jokipojat» komandai aizsargu Jakovļevu un uzbrucēju Pavlovu.

«Jokipojat» komanda aizvadītajā sezonā spēja iekļūt «Mestis» čempionāta finālā, kur gan sērijā piedzīvoja zaudējumu. Šosezon «Jokipojat» ar 28 punktiem 19 spēlēs ir «Mestis» līgas sestajā vietā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru