pirmdiena, 2012. gada 5. novembris

Rautakallio: Ja esi lēns un netiec līdzi - pieļauj kļūdasRīgas «Dinamo» komandu mačā pret Minskas «Dinamo» iegāzušas tās pašas kļūdas, kas iepriekš, uzskata Latvijas komandas galvenais treneris Peka Rautakallio.
Pēcspēles preses konferencē Rautakalio bija manāmi pikts un sacīja, ka komandai ir tās pašas problēmas, kas pirms tam. «Nekā jauna. Pieļāvām tādas pašās kļūdas kā iepriekšējās spēlēs. Bijām par lēnu un spēlē pret šādu komandu ātrums ir ļoti svarīgs.»

Lūgts komentēt, vai problēma ir emocionāla vai fiziska, Rautakalio bija skarbs. «Minska labi slido un ātri kustina ripu. Viņu komandā ir ļoti daudz labu spēlētāju. Ja esi lēns un netiec līdzi - pieļauj kļūdas, ko šāda komanda nepiedod.»

Iespējams, ka šī kļuva par pēdējo Rautakallio spēli, jo pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas tuvākajās dienās gaidāma kluba valdes sēde, kurā varētu tikt lemts par trenera atbrīvošanu.

Tikmēr Minskas vienības galvenais treneris Andrijs Andrijevskis sacīja, ka komanda izpildījusi spēles plānu un parādīja labu ripas kustību uz laukuma. Jautāts par to, kad būs zināms Baltkrievijas kluba jaunā galvenā trenera vārds, Andrijevskis sacīja, ka tas nav jautājums viņam, bet gan kluba vadībai.

Kā ziņots, Rīgas «Dinamo» komanda oktobra 12 spēlēs izcīnīja tikai divas uzvaras pamatlaikā. Tāpat «rīdzinieki» izbraukuma mačos šosezon tikuši tikai pie vienas uzvaras pamatlaikā.

Pēc novembra starptautisko izlašu spēļu pārtraukuma Rīgas klubs 14. un 16. novembrī savā laukumā uzņems attiecīgi latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvēto Kazaņas «Ak Bars» komandu un Ņižņekamskas «Ņeftehimik», bet pēc tam aizvadīs trīs izbraukuma mačus.

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 23 punktiem 23 spēlēs joprojām ieņem priekšpēdējo, 13. vietu, bet Minskas «Dinamo» ar 30 punktiem 24 cīņās pakāpās uz astoto vietu Rietumu konferencē.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru