ceturtdiena, 2012. gada 15. novembris

Pieprasa «Tele 2» maksātnespējuSIA «Telekomunikāciju šķīrējtiesa» iesniegusi Zemgales priekšpilsētas tiesā mobilo sakaru operatora SIA «Tele 2» maksātnespējas pieteikumu.
Kā pavēstīja uzņēmumā «Telekomunikāciju šķīrējtiesa», pēc divus gadus ilgušām intensīvām pārrunām un rakstiskiem uzaicinājumiem «Tele 2» nav atmaksājis 45 000 latu lielu parādu par pakalpojumu sniegšanu.

«Nav citas iespējas, kā vērsties tiesā,» atzīst SIA «Telekomunikāciju šķīrējtiesa» komercdirektors Kaspars Laurovs.

«Telekomunikāciju šķīrējtiesa» uz sadarbības līguma pamata 2009.gadā veica «Tele 2» dokumentu apstrādi un visus darbus nodeva «Tele 2».

Pieņemšanas-nodošanas akti par «Telekomunikāciju šķīrējtiesas» veikto darbu izpildi tika parakstīti, rēķini izrakstīti un abpusēji apstiprināti.

«Saskaņā ar abpusēji apstiprināto parāda atmaksas grafiku «Tele2» 2009.gadā veica daļēju samaksu - divas reizes pa 6 000 latu. Turpmākie maksājumi netika veikti. Savdabīgi, ka tik liela starptautiska kompānija pēkšņi nevar samaksāt. Mums nācās vērsties ar prasību tiesā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību kā uzvedas pati «Tele 2» - kompānija, kas savus klientus dažu latu parāda dēļ uzreiz nodod parādu piedziņas kompānijai un uz vairākiem gadiem iekļauj kredītvēstures datu bāzē un «parādnieku melnajā sarakstā». «Tele 2» attieksmi pret saviem klientiem un visatļautību pret valstī pastāvošo likumdošanu laikam jau visai spilgti sabiedrībai pierādīja ar tarifu plāna «Meteorīts» pirmo publisko kampaņu,» secina Laurovs.

Kā ziņo LETA, Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa 27.novembrī skatīs SIA «Telekomunikāciju šķīrējtiesa» pieteikumu par mobilo sakaru operatora SIA «Tele 2» maksātnespēju.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru