otrdiena, 2012. gada 20. novembris

Nolans: Varbūt izdosies Irbi pārliecināt atkal palīdzēt izlaseiLatvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans norāda, ka priecājas par latviešu slavenā vārtsarga Artūra Irbes būšanu valstsvienības tuvumā.

Pārbaudes spēlēs pret Krievijas otro izlasi Latvijas valstsvienības kapteiņa pienākumus pildīja Georgijs Pujacs un Artūrs Kulda, bet pavasarī pasaules čempionātā «C» burts uz krekla bija Jānim Spruktam.

«Gan Pujacam, gan Kuldam ir lieliskas līderu īpašības. Šajā ziņā mēs turpināsim eksperimentēt, tomēr abi minētie plus vēl daži puiši noteikti būs komandas līderi,» saka treneris.

Tāpat kā pēc pasaules čempionāta Nolans akcentē, ka Latvijas izlasei jākļūst mentāli stiprākai, bet lēmumu otrajā spēlē iztikt bez vairākiem līderiem treneris pamato šādi: «Gribējām redzēt dažus spēlētājus svarīgākās lomās nekā tie ir pieraduši spēlēt, vēlējāmies novērtēt, kā viņi šādā situācijā darbosies.»

Kopā ar valstsvienību aizpagājušajā nedēļā bija arī latviešu «mūris», kurš gan izlasē nav štata darbinieks. «Tas bija lieliski, ka Artūrs bija kopā ar komandu. Mēs esam draugi un viņš gribēja palīdzēt, taču varbūt mums izdosies viņu pārliecināt atkal būt kopā ar valstsvienību.»

Pēdējo gatavošanās posmu pirms Soču olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra valstsvienība aizvadīs decembra vidū, kad piedalīsies četru valstu turnīrā Francijā, kur tiksies ar mājiniekiem, kā arī Slovēnijas un Dānijas hokejistiem.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru