trešdiena, 2012. gada 14. novembris

Nolans: Turpināsim meklēt spēlētājus konkrētām lomām izlasēLatvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans portālam «Apollo» atzīst, ka nevajadzētu vilkt paralēles starp Rīgas «Dinamo» un valstsvienības sniegumu.

«Gūt vārtus ir grūti jebkurā līgā. Ja tas būtu tik vienkārši izdarāms, tad visi to darītu,» uzsver Nolans. «Spēlētājiem ir jābūt gataviem samaksāt cenu par uzturēšanos vārtu priekšā, lai spētu radīt izdevības. Tas būs viens no mūsu mērķiem, uz kuru strādāsim.»

«Piekrītu, ka komandas spēlētāji nopelnīja noraidījumus pavisam nepiemērotos brīžos. Uzskatu, ka disciplīna ir ļoti svarīga, tādēļ ir jābūt disciplinētākiem, nevis jāmeklē attaisnojumi muļķīgiem pārkāpumiem,» norāda treneris.

Gan vārtu gūšanas izdevību neizmantošana, gan muļķīgi noraidījumi ir bijusi arī Rīgas «Dinamo» lielākā problēma šosezon, taču Nolans skaidro, ka ir jānošķir valstsvienības un kluba identitāte.

«Mums jāpanāk, lai spēlētāji būtu koncentrējušies izlasei, kad viņi ir mūsu rīcībā. Jā, mums ir daudz spēlētāju no komandas, kurai nesokas spēle, taču tam nav nekāda sakara ar mūsu valstsvienību. Tieši šajos brīžos tik ļoti svarīgi ir komandas līderi,» piebilst Nolans.

Līdz Soču olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram februārī Latvijas hokejisti decembra vidū aizvadīs vēl vienu pārbaudes turnīru. Valstsvienības galvenais treneris norāda, ka tā būs vēl viena iespēja apskatīt potenciālos kandidātus. «Ne visi labākie būs mūsu rīcībā, taču mēs turpināsim meklēt spēlētājus, kuri būtu gatavi konkrētām lomām komandā.»

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru