sestdiena, 2012. gada 17. novembris

Mediji izplata baumas par bankas drīzu krahu


««GE Money Bank» ir droša un stabila. Banka pieder vienai no vislielākajām daudznozaru korporācijām pasaulē - «General Electric». Banka nodrošina pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem kā ierasti, turklāt ažiotāžu vairāk ir radījuši mediji nevis bankas klienti,» sacīja Auza.
FKTK norāda, ka «GE Money Bank» izpilda visas likumā noteiktās prasības - likviditātes rādītājs divas reizes pārsniedz noteikto minimumu un bankas kapitāla pietiekamība ir virs 12%.
Portāls «Kasjauns.lv», atsaucoties uz Daugavpils ziņu portālu «nasha.lv», šodien raksta, ka Daugavpilī 16.novembrī sākusies ažiotāža bankas «GE Money Bank» sakarā. Izplatās runas par šīs bankas drīzu krahu, noguldītāji steidz izņemt naudu no šīs bankas kontiem, bet uzņēmēji naudu no bankas pārskaita uz citām kredītiestādēm.
«GE Money Bank» pārstāvis Jānis Beseris aģentūrai LETA gan sacīja, ka nekāda ažiotāža bankas klientu vidū nav novērojama.
«Mūsu klienti var būt droši par to, ka banka ir droša un stabila. Bankai ir pieejami vairāk nekā pietiekami skaidrās naudas līdzekļi un ievērojama atbalsta kredītlīnija no «General Electric», ja šāda garantija būtu nepieciešama. «GE Money Bank» turpina strādāt bez izmaiņām tās ikdienas darbā un nodrošina klientiem pakalpojumu pieejamību 27 filiāles, bankomātos, internetbankā un zvanu centrā,» uzsvēra Beseris.
Beseris informēja, ka «GE Money Bank» darbinieki šodien apsekojuši visus Daugavpilī izvietotos bankas bankomātus un pie tiem nav novērots nekāds pastiprināts cilvēku pieplūdums. Visi bankomāti ir piepildīti ar naudu un izsniedz to pēc vajadzības.
«GE Money Bank» aktīvi uz 2012.gada 30.jūniju bija 106,78 miljoni latu, liecina FKTK informācija.
Uz 30.jūniju «GE Money Bank» noguldījumos piesaistījusi 94,6 miljonu latus un izsniegusi kredītus par 41,33 miljoniem latu. Šā gada pirmajā pusgadā banka ir strādājusi ar 3,07 miljonu latu zaudējumiem.
AS «GE Money» Latvijas tirgū darbu sāka 2004.gada maijā, iegādājoties AS «RD līzinga grupa». AS «GE Money» ir pasaules finanšu korporācijas «GE Money» struktūrvienība, kas darbojas 55 pasaules valstīs un pieder GE, kas ir viena no lielākajām kompānijām pasaulē, darbojas sešās biznesa nozarēs un ir pārstāvēta 100 pasaules valstīs.
2006.gada 16.novembrī AS «GE Money» iegādājās AS «Baltic Trust Bank», lai paplašinātu savu darbību un attīstību Latvijā. Savukārt šovasar tika paziņots par «GE Money bank» un tās meitasuzņēmumu «GE Money atklātais pensiju fonds» un «GE Money Asset Management» pārdošanu Krievijas finanšu korporācijai «Otkritie».
Latvijā pagaidām darbojas seši «GE Money» uzņēmumi - «GE Money Bank», «GE Money atklātais pensiju fonds», «GE Money Asset Management», AS «GE Money», SIA «GE Money Latvia Holdings» un SIA «Finstar Baltic».

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru