otrdiena, 2012. gada 6. novembris

LMT neatklāj, cik iPhone 5 jau saņēmuši; telefonu kāro teju 3000 cilvēku


Latvijas Mobilā telefona (LMT) mājas lapā jaunajam iPhone 5 ir pieteikušies teju trīs tūkstoši cilvēku. «Mēs esam ieinteresēti sarūpēt mobilos tālruņus visiem interesentiem pēc iespējas ātrāk, taču izšķirošā loma būs Apple spējai piegādāt ierīces,» skaidroja LMT preses sekretārs Jānis Vēvers. Precīzus datus par to, cik telefonu jau ir iegādājušies, operators nesniedz.
Pasaulē ir ļoti liels pieprasījums pēc iPhone 5, krietni lielāks par piedāvājumu, turpināja J.Vēvers, vēršot uzmanību uz to, ka šobrīd tālruņus tirgo vairāk nekā 50 valstīs. «Decembra sākumā to pārdos jau simts valstīs, tādēļ katra jaunā partija tiek izdalīta visiem tirgiem un piegāžu apjomi ir salīdzinoši nelieli,» piebilda J. Vēvers. Otrā telefona partija Latvijā ir gaidāma šonedēļ.
2.novembrī LMT uzsāka iPhone 5 tirdzniecību, kad sākās pieteikšanās jaunajiem iPhone 5 tālruņiem internetā. Pirmajās piecās minūtēs telefonam bija pieteikušies vairāk nekā simts cilvēku, bet neilgi pēc plkst. četriem pievakarē cilvēku skaits, kas pieteicās jaunā sīkrīka iegādei, pārsniedza divus tūktošus.
LMT klientiem iPhone 5 iespējams iegādāties bez pirmās iemaksas kopā ar LMT pieslēgumu Pirmais. Slēdzot līgumu uz diviem gadiem, 16GB modeli varēs iegādāties par 30 Ls mēneša maksu, 32GB modeli par 33 Ls un 64GB modeli – par 36 Ls.
Savukārt jaunajiem klientiem pirmā pirkuma maksa 16GB iPhone 5 modelim ir 49 Ls, 32 GB – 59 Ls, un 64GB – 69 Ls.  Līgumu slēdzot uz divu gadu periodu un izvēloties pieslēgumu Pirmais, mēneša maksa ir līdzvērtīga kā LMT klientiem, izvēloties iPhone 5.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru