trešdiena, 2012. gada 7. novembris

Latvijas izlase ar jauniem krekliem un arī treneriem



Šodien Latvijas Hokeja federācija (LHF) rīkoja preses konferenci, kurā klātesošie tika iepazīstināti ar valstsvienības jaunajiem spēļu krekliem, kā arī izlases treneru korpuss pastāstīja par gatavošanos divām pārbaudes spēlēm ar Krievijas hokejistiem.

Izlases galvenais treneris Teds Nolans norādīja, ka ir gandarīts par to, ka viņa rīcībā ir praktiski visi labākie spēlētāji, izņemot tos, kuri guvuši savainojumus. Nolans iepazīstināja arī ar saviem palīgiem - Aigaru Ciprusu un Tomu Kūlenu.

«Esmu priecīgs būt šeit Rīgā, tā ir smuka pilsēta,» ar šādiem vārdiem preses konferencē savu runu atklāja Kūlens. Strādāju par treneri gandrīz 30 gadus un esmu iekrājis solīdu pieredzi. Man ir liels gods pārstāvēt Latvijas izlasi un strādāt kopā ar Nolanu, kurš ir labi pazīstams treneris Kanādā un Nacionālajā hokeja līgā. Mums ir laba komanda gan uz ledus, gan uz soliņa un esmu gatavs darbam,» sacīja Kūlens.

Tikmēr Aigars Cipruss uzsvēra, ka izlasē jāspēlē tiem, kuri to patiešām vēlas un bijušais hokejists cer puišiem nodot savas zināšanas.

«Paldies Hokeja federācijai, kura mani uzaicināja strādāt valstsvienībībā. Izlasē jāspēlē tiem, kuri to grib un es ceru, ka spēlētāji sapratīs, ka pārstāvēt savu valsti ir goda lieta. Spēlētājiem nodošu tās zināšanas, kuras esmu uzkrājis, spēlējot laukumā. Šīs divas spēles vairāk gan būs saistītas ar emocionālām pārmaiņām, puišiem nepieciešams atslēgties no spēlēm klubos un tagad būs iespēja pavadīt laiku izlasē,» teica Cipruss.

Jaunos kreklus kā pirmie piemērīja Artūrs Kulda, Ronalds Ķēniņš un Jānis Andersons. Kreklu izstrādē ir izmantoti izteikti kvalitatīvi materiāli, īpaša uzmanība pievērsta detaļām un aplikācijām. Tā kā «Amber Ice» ir vietējais ražotājs, izlases kreklu ražošanai pievērsta vislielākā rūpība. Otrkārt, tie ietvers sevī etniskos motīvus. Dizainā ir iestrādātas spēcīgākās Latvju zīmes: Jumis - auglības, panākumu un drošības simbols pret ļaunu, Zalktis - spēka un gudrības simbols, Māras krusts - pilnības, aizsardzības un svētības simbols. Visas mājasspēles Latvijas izlase aizvadīs tumši sarkanos kreklos, bet izbraukuma spēlēs laukumā dosies baltajos kreklos.

Jāpiebilst, ka viens no krekliem ir autentisks- tas paredzēts īpašiem gadījumiem (mačiem) un atgādina formu, ar kādu hokejisti spēlēja senajos laikos.

SAISTĪTIE RAKSTI



2 komentāri:

 1. Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

  Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

  Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus, mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus, izmantojot plašu aizdevuma produktu klāstu.

  Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

  Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

  Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

  Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

  Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

  AtbildētDzēst
 2. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā, sev ērtā laikā
  - Saņemiet aizdevumu 24 līdz 48 stundu laikā
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Pieejama procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mums ir daudzu gadu darba pieredze
  -Jūsu aizdevuma darījums ir 100% drošs.
  - Un daudz vairāk gūst labumu

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, neuztraucieties, jo šis uzņēmums ir palīdzējis daudziem cilvēkiem un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad piesakāties Sunshine Financial Group, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lūdzu, rakstiet uz e-pastu vai Tālāk norādīto numuru, lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevumu.
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  Piemērots aizdevums visiem

  AtbildētDzēst