sestdiena, 2012. gada 17. novembris

Latvijā pieejami pirmie 'Asus' klēpjdatori ar skārienjūtīgu ekrānu un 'Windows 8'Sākot no nākamās nedēļas, Latvijā būs pieejami "Asus" klēpjdatori "VivoBook X202E" un "S400". Tie ir pirmie klēpjdatori Latvijā ar skārienjūtīgu ekrānu un jau uzinstalētu "Microsoft Windows 8" operētājsistēmu.
"Asus" piedāvā jauno klēpjdatoru sēriju "VivoBook" (X202, S400), kas piemēroti lietošanai kopā ar jauno "Microsoft Windows 8" operētājsistēmu. Jaunie "Asus VivoBook" (X202, S400) klēpjdatori pārdošanā būs pieejami, sākot no nākamās nedēļas.

Angela Hsu, "Asus" mobilo sistēmu grupas vadītāja Krievijā, NVS un Baltijas valstīs, stāsta: "Priecājamies par jaunās "Microsoft" operētājsistēmas "Windows 8" iznākšanu. Tā nepārprotami ir ļoti inovatīva. Mēs savukārt esam gandarīti piedāvāt saviem klientiem produktus pavisam jaunā segmentā. Tās ir skārienjūtīgās ierīces, kas nepārprotami izraisīs apvērsumu tehnoloģiju tirgū, jo apvieno visas šī brīža aktuālās tirgus prasības, kā arī piedāvā lietotājam intuitīvu saskarni un neticamu funkcionalitāti".

Ēriks Eglītis, "Microsoft Latvia" vadītājs saka, ka ar "Windows 8" "Microsoft" atklāj pasaulei no jauna radītu "Windows". "Neatkarīgi no tā, vai vēlaties personālo vai planšetdatoru, meklēt informāciju vai radīt ko jaunu, strādāt vai izklaidēties, "Windows 8" piedāvā individualizētu pieredzi, kas atbilst katra unikālajam stilam un vajadzībām. "Windows 8" jaunais sākuma ekrāns ļauj cilvēkiem piekļūt svarīgākajām lietojumprogrammām un informācijai ar vienu klikšķi. Tāpat ir pieejamas tūkstošiem lietojumprogrammu jaunatklātajā "Windows Store" un vairāk kā 1000 "Windows 8" sertificētu datoru un planšetdatoru modeļu. Mazumtirdzniecībā jau šobrīd ir pieejamas divas "Windows 8" versijas - "Windows 8" un "Windows 8 Pro". Savukārt biznesa klientiem "Windows 8 Enterprise" piedāvā jaunas mobilās produktivitātes funkcijas un uzlabotu vispusīgu drošību. Jāuzsver, ka iepriekšējo "Windows" operētājsistēmu lietotāji var atjaunināt arī savus šobrīd izmantotos datorus. Līdz 2013. gada janvāra beigām lietotāji, kuri šobrīd izmanto datoru ar "Windows XP", "Windows Vista" vai "Windows 7", varēs lejupielādēt "Windows 8 Pro" par rekomendēto mazumtirdzniecības cenu - 29,99 eiro. "Windows 7" datoru īpašnieki, kuri tos iegādājušies laikā no 2012. gada 2. jūnija līdz 2013. gada 31. janvārim, varēs lejupielādēt "Windows 8 Pro" par plānoto mazumtirdzniecības cenu - 14,99 eiro, izmantojot "Windows Upgrade Offer" programmu, kas pieejama šeit," informē Ēriks Eglītis, "Microsoft Latvia" vadītājs.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru