otrdiena, 2012. gada 13. novembris

Krājbankas telpas Brīvības ielā nopērk SMP Bank līdzīpašnieks no KrievijasMaksātnespējīgās Latvijas Krājbankas meitas uzņēmumu SIA Brīvības 38, kam pieder telpas, kur savulaik atradās Krājbankas filiāle, izsolē iegādājies SMP Bank viens no līdzīpašniekiem Dmitrijs Kalantirskijs.
D. Kalantirskijs ir Latvijā strādājošās SMP Bank (iepriekš Multibanka) padomes priekšsēdētājs, viņam pieder akcijas Krievijas SMP Bank, kurai savukārt pilnība pieder banka Latvijā. Telpas Brīvības ielā D. Kalantirskijs iegādājās ar mērķi tās izmantot SMP Bank vajadzībām, Db.lv apliecināja SMP Bank valdes loceklis Ivars Lapiņš.
Pēc viņa piebilstā, telpu iegāde bijusi tikai loģiska, jo SMP Bank jau strādā blakus ēkas otrajā un trešajā stāvos. Iemesls telpu iegādes darījumam, kas bijis izdevīgs, saistīta ar bankas plāniem par paplašināšanos. Par to, vai Brīvības 38 pāries bankas īpašumā, vēl nav zināms.
Jau vēstīts, ka 2.novembrī Krājbankas administrators KPMG Baltic izsolē pārdeva 75,4 tūkstošus SIA Brīvības 38 kapitāldaļas, kuru sākumcena bija 700 tūkstoši latu. Izsolē, kur piedalījās pieci pretendenti, Krājbankas meitasuzņēmums ticis pārdots par augstāku cenu.
SMP Bank pēc aktīvu apjoma šogad jūnija beigās bija 18.lielākā banka Latvijā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru