svētdiena, 2012. gada 18. novembris

Krājbankas Lamborghini pārdots par 79 tūkstošiem eiroBeidzot pārdots maksātnespējīgās AS Latvijas Krājbanka Lamborghini, informēja bankas maksātnespējas administratora KPMG Baltics pārstāvis Oskars Fīrmanis.
Auto iegādājās juridiska persona – uzņēmums, kurš visticamāk automašīnu eksportēs un pārdos tālāk ārvalstīs. Summa, par kādu auto nosolīts – 79 tūkstoši eiro. Lai darījums būtu oficiāli noticis, uzvarētājam noteiktā termiņā ir jāpārskaita visa summa.
10% izsoles dalības maksu bija iemaksājuši divi pretendenti, stāsta O. Fīrmanis.
Automašīna, ar kuru vizinājās bēdīgi slavenais bankas akcionārs Vladimirs Antonovs, jau tika izsolīta augusta beigās, tomēr tad nepieteicās neviens pircējs. Šoreiz automašīnas izsoles sākumcena noteikta 75 tūkstoši eiro – augusta beigās tā bija 100 tūkstoši eiro.
Tāpat augusta beigās netika izsolīta BMW Alpina, tomēr pagaidām tās izsoles datums nav noteikts.
Portāls jau rakstīja, ka līdz šim no Krājbankas īpašumu izsolēm ir atgūti aptuveni divi miljoni latu, tomēr pagaidām nauda vēl nav izmaksāta kreditoriem.
Ieņēmumi no izsolēm pagaidām glabājas bankas kontā, jo izmaksas kreditoriem plānots veikt 2-3 reizes gadā, skaidro bankas maksātnespējas administratora KPMG Baltics pārstāvis Oskars Fīrmanis

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru