pirmdiena, 2012. gada 12. novembris

Kalvītis skaidro, kāpēc ir visnemīlētākais no premjeriem


Bijušais premjers Aigars Kalvītis, kura reitings socioloģisko pētījumu kompānijas «GfK»  sadarbībā ar žurnālu «Ir» veiktajā aptaujā starp visiem Latvijas premjerministriem izrādījies viszemākais, savu nepopularitāti skaidro ar to, ka valdību vadījis laikā, kad Latviju skārusi krīze.
To Kalvītis atzina intervijā radio «Baltkom».

«[Sākotnēji] bija liels [ekonomiskais] pacēlums, kam sekoja krīze, kas noveda pie [iedzīvotāju] vilšanās, tāpēc arī šāda situācija [ar zemo reitingu]. Citādi es to nespēju izskaidrot,» sacīja Kalvītis.

Kalvītis tāpat uzsvēra, ka Latvija vēl joprojām no krīzes nav izkļuvusi.

«Nevaru teikt, ka esam [no krīzes] izkļuvuši,» sacīja Kalvītis.

Jau ziņots, ka kopš neatkarības atjaunošanas Latvijā nomainījušās 17 valdības un 11 premjerministri, no kuriem pozitīvāk vērtētie ir Valdis Dombrovskis un Andris Bērziņš, liecina Latvijas pilsoņu aptauja, ko socioloģisko pētījumu kompānija «GfK» veikusi sadarbībā ar žurnālu «Ir».

Desmit ballu skalā augstāko vērtējumu — 5,2 — saņēmis pašreizējais ministru prezidents Valdis Dombrovskis, viņam seko Andris Bērziņš ar 4,1 balli, savukārt viszemāko atzīmi pilsoņi ielikuši «trekno gadu» valdības vadītājam Aigaram Kalvītim — 3.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru